TimoCom Logo

Vo Vašom prehliadači nie je aktívny JavaScript.

Rozsah funkcií týchto webových stránok je týmto obmedzený. Aby ste mohli využívať všetky funkcie v plnom rozsahu, aktivujte v nastavení svojho prehliadača JavaScript.

Dôležité tipy a pravidlá pre čo najvyššiu bezpečnosťČo môžete Vy sami urobiť pre čisté obchody

S premysleným, niekoľkostupňovým bezpečnostným systémom TimoCom Secure robíme veľa pre to, aby všetko fungovalo tak, ako má. Nižšie Vám predstavujeme jednoduché prostriedky a opatrenia, ktorými môžete sami účinne prispieť ku zvýšeniu bezpečnosti.

Jednoduché preventívne opatrenia pre Vašu bezpečnosť

Váš zoznam pre kontrolu nových obchodných partnerov

Najdôležitejšie pravidlá za účelom čistého obchodovania hneď od začiatku

TimoCom už od počiatku štandardne preveruje svojich zákazníkov s cieľom dosiahnuť maximálnu bezpečnosť na burze nákladov a voľných vozidiel. Pre bezpečnosť však môže niečo urobiť i zákazník.

Stačí vykonať niekoľko krokov a podstatne tak už pred uzavretím zmluvy znížiť riziko „nečistého“ obchodovania. TimoCom preto vytvoril zoznam najdôležitejších úloh pri preverovaní nových obchodných partnerov. Ďalšie tipy na predchádzanie krádežiam nákladov nájdete i v nasledujúcom príspevku venovanom spoločnej iniciatíve v rámci celej Európy spoločnosti TimoCom ua SCHUNCK GROUP.

EU iniciatíva firiem TimoCom a SCHUNCK

Vaša bezpečnostná kontrola pre zabránenie krádeže nákladu

Vďaka tomuto kontrolnému zoznamu ochránite svoju firmu pred podvodom

Čierne ovce nie sú v našom odvetví nič nového. Novinkou však je, že podvodníci sú stále trúfalejší. O to dôležitejšie preto je, aby sme prijali účinné opatrenia a používali účinné prostriedky, ktoré nám pomôžu podvodom a krádežiam zabrániť.

Spoločnosť TimoCom Soft- und Hardware GmbH vyvinula v spolupráci s OSCAR SCHUNCK AG & CO. KG podrobný kontrolný zoznam, ktorý pomáha firmám overiť identitu obchodných partnerov ešte pred uzatvorením zmluvy. Zodpovedným pracovníkom odporúčame, aby si tento zoznam stiahli a overili si daného dopravcu podľa uvedených bodov.

Dopravný lexikón – Odpovedi ohľadne tém z dopravy

Súhlasím s používaním cookies na tejto stránke na zobrazenie cieleného obsahu, reklamy a na účely analýzy.