TimoCom Logo

Vo Vašom prehliadači nie je aktívny JavaScript.

Rozsah funkcií týchto webových stránok je týmto obmedzený. Aby ste mohli využívať všetky funkcie v plnom rozsahu, aktivujte v nastavení svojho prehliadača JavaScript.

S kontrolou vopred budete mať istotuTimoCom Identify

Každý deň usilujeme o to, aby ste s našimi programami mohli pracovať efektívne a bezpečne. Ak majú samotné transakcie tiež prebiehať bezproblémovo, je pochopiteľne dôležitá i náležitá obchodná starostlivosť každého jednotlivca.

Skontrolujte identitu potenciálneho obchodného partnera:

  • Od potenciálneho obchodného partnera si vyžiadajte príslušnú ponuku z TC Truck&Cargo® vo forme výtlačku. Takto preveríte, či má dodávateľ prístup do burzy nákladov.
  • Požiadajte obchodného partnera o zaslanie dokumentov na identifikáciu, ktoré sú vyžadované pri zadávaní zákazky novým obchodným partnerom.
  • Porovnajte dáta obsiahnuté v zaslaných podkladoch s údajmi vo firemnom profile uloženom v TC Profile®.
  • Porovnajte dáta kontaktnej osoby, napríklad či sú meno, telefónne číslo a e-mailová adresa totožné s údajmi v TC Profile®.

Ak budete mať po tejto kontrole ešte oprávnené pochybnosti o údajoch obchodného partnera, služba TimoCom Identify Vám s jeho identifikáciou pomôže.

Pre žiadosť o identifikáciu potrebujeme:

  • Výtlačok Vašej ponuky z TC Truck&Cargo® zaslanej obchodným partnerom
  • Kópia získaných firemných podkladov obchodného partnera
  • Kompletne vyplnený formulár žiadosti s uvedením dôvodov pochybností

Kompletné doklady zašlite do TimoCom e-mailom na adresu identify@timocom.com alebo faxom na číslo +49 211 88 26 50 00. Komplexné bezplatné preverenie vykoná tím TimoCom Identify maximálne do 5 pracovných hodín. Odpoveď dostanete písomne – v pracovných dňoch v čase od 07:30 do 16:00.

Dopravný lexikón – Odpovedi ohľadne tém z dopravy

Súhlasím s používaním cookies na tejto stránke na zobrazenie cieleného obsahu, reklamy a na účely analýzy.