TimoCom Logo

Vo Vašom prehliadači nie je aktívny JavaScript.

Rozsah funkcií týchto webových stránok je týmto obmedzený. Aby ste mohli využívať všetky funkcie v plnom rozsahu, aktivujte v nastavení svojho prehliadača JavaScript.

Jedna z našich veľmi silných stránok: ITTechnická bezpečnosť

Bezpečnostná sieť TimoCom zahŕňa tiež dôsledné investície do najmodernejších technológií IBM a Oracle. Zákazníci TimoCom majú vďaka tomu prístup k prvotriednej platforme so špičkovou technológiou, ktorá umožňuje pracovať rýchlo a bezpečne.

Dve fyzicky oddelené a nezávislé výpočtové centrá na najvyššej bezpečnostnej úrovni ponúkajú vďaka kompletným zálohovacím systémom optimálnu dostupnosť i v prípade nepredvídateľnej udalosti a zaručujú, že náš softvér bude naďalej fungovať v obvyklej kvalite.

S Vašimi údajmi zaobchádzame mimoriadne opatrne! Vďaka tomu získal TimoCom značku kvality "Hosted in Germany". "Táto značka kvality ukazuje našim užívateľom, že ich údaje sú uložené na serveroch v Nemecku. Preto sa na ne vzťahuje nemecké právo − najmä nemecké právo na ochranu údajov, ktoré sa považuje za jedno z najprísnejších v Európe," vysvetľuje Marco Haack, riaditeľ oddelenia IT Infrastructure & Services.

TimoCom ako IT špecialista poskytuje:

  • Energeticky úsporné výpočtové centrá s certifikáciou ISO/IEC 27001-certificate
  • Bezpečný prenos dát vďaka kódovanému SSL spojeniu
  • Nepretržitá kontrola a obsluha vlastným IT oddelením
  • Niekoľkonásobne redundantné pripojenie na internet
  • Vysoko výkonný firewall a viacúrovňové systémy antivírovej ochrany
  • Všetky údaje sú "Hosted in Germany"

Dopravný lexikón – Odpovedi ohľadne tém z dopravy

Súhlasím s používaním cookies na tejto stránke na zobrazenie cieleného obsahu, reklamy a na účely analýzy.