Kto hľadá, nájde / Obchod

Vďaka TC eBid®, online platforme celoeurópskych výberových konaní v oblasti dopravy, nadviazali tieto firmy spoluprácu, z ktorej ťažia obidve strany. La Martiniquaise chcela TC eBid® spočiatku iba otestovať. Výrobca liehovín hľadal prostredníctvom platformy nových obchodných partnerov pre vybrané relácie, ktorí by spĺňali veľmi špecifické požiadavky. S TC eBid® to nebol problém: Zadávatelia prepráv môžu pred výberovým konaním celkom cielene stanoviť svoje požiadavky na dopravcu a tak efektívne hľadať obchodných partnerov. Hinterland zodpovedal hľadanému profilu a bezplatne predložil svoju ponuku. Bolo to šťastie pre obidve strany, keďže sa z tejto spolupráce už vyvinulo partnerstvo, ktoré ďaleko prevyšuje zákazku samotnú.


TIMOCOM - TC eBid® - Referenzen: La Martiniquaise Groupe La Martiniquaise chcela nájsť efektívny a rýchly nástroj, ktorého ovládanie by bolo jednoduché, a hneď v prvom teste sa TC eBid® podarilo firmu bezo zbytku presvedčiť.

„TC eBid® pozýva na naše výberové konania výhradne tých dopravcov, ktorých si vopred podľa našich požiadaviek vyberieme. Vďaka tomu získame optimalizovaný zoznam vhodných dopravcov s ich ponukami. Na to, aby sme našli spoľahlivých dopravcov, ktorí najlepšie splnia požiadavky zadávateľov, je potrebné mať špecifické znalosti, ktoré nemusia byť nutne naše, ale sú to znalosti TIMOCOM!” (pani Lyet, vedúca obchodu v La Martiniquaise).

La Martiniquaise Groupe
hore

Súhlasím s používaním cookies na tejto stránke na zobrazenie cieleného obsahu, reklamy a na účely analýzy. Viac informácií