TimoCom Logo

Vo Vašom prehliadači nie je aktívny JavaScript.

Rozsah funkcií týchto webových stránok je týmto obmedzený. Aby ste mohli využívať všetky funkcie v plnom rozsahu, aktivujte v nastavení svojho prehliadača JavaScript.

Novinky z TimoCom Vždy v obraze

Tu sa môžete prihlásiť k bezplatnému odberu TimoCom noviniek.

Prihlásenie na odoberanie noviniek

Vo formulári chýbajú niektoré dôležité informácie. Vyplňte prosím označené políčka a dbajte na ich správnosť. Potom sa automaticky spustí sťahovanie.

Všetky polia označené '*' sú povinné a musia sa vyplniť.

Odoslaním registračného formulára (stlačením tlačidla „Zaregistrovať sa“) potvrdzujete svoj súhlas s našimi smernicami na ochranu údajov.

Prihlásenie na odoberanie noviniek:

Vaše osobné údaje (e-mailová adresa, meno a priezvisko) budú za účelom zasielania informačných e-mailov spoločnosti TimoCom Soft- und Hardware GmbH odovzdané do databázy spoločnosti emarsys eMarketing Systems AG (Obchodný súd Viedeň FN: 197024t), Märzstrasse 1, 1150 Viedeň. Spoločnosť emarsys eMarketing Systems AG sa riadi spolkovým zákonom na ochranu údajov a tiež pokynmi spoločnosti TimoCom Soft- und Hardware GmbH.

Pochopiteľne môžete kedykoľvek vyjadriť svoj nesúhlas so spracovaním a používaním Vašich osobných údajov, o Vašom nesúhlase nás prosím informujte.

Novinky z TimoCom – Články

Aktuálne správy

Tu nájdete aktuálne a archivované novinky z TimoCom.

30.08.16

Pretože je platobná morálka v jednotlivých krajinách značne odlišná, nemožno sa v dopravnom odvetví obísť bez profesionálneho týmu správy pohľadávok. ... dále

Súhlasím s používaním cookies na tejto stránke na zobrazenie cieleného obsahu, reklamy a na účely analýzy.