TimoCom Logo

Vo Vašom prehliadači nie je aktívny JavaScript.

Rozsah funkcií týchto webových stránok je týmto obmedzený. Aby ste mohli využívať všetky funkcie v plnom rozsahu, aktivujte v nastavení svojho prehliadača JavaScript.

Tlačové správy Aktuálne informácie

Vitajte v tlačovom centre TimoCom. Tu nájdete všetky aktuálne tlačové správy o TimoCom, našich zákazníkoch a našom odvetví. V galérii obrázkov si navyše môžete bezplatne stiahnuť materiály určené pre média.

Prehľad všetkých noviniek

Chcete ešte viac? Potom sledujte naše aktivity na sociálnych sieťach, prihláste sa na odber našich noviniek alebo sa obráťte na naše kontaktné osoby pre média.

Erkrath, 21.09.2016 – Existuje slovo s 12 písmenami, ktoré sa v doprave a logistike používa stále častejšie a čoskoro sa stane neodmysliteľnou súčasťou každodennej slovnej zásoby aj firemnej praxe. Reč je o „digitalizácii", ktorá nezadržateľne postupuje. Firmy musia už teraz začať s ... dále

Digitálna transformácia sa zdá byť nezadržateľná. Čo ale vlastne značí pre firmy a aké šance a aké riziká prináša? Marcel Frings, zástupca firmy TimoCom, a Marcel Milbrandt od poskytovateľa cloudových služieb CenterDevice sa na túto tému pozreli spoločne.

... dále

Erkrath, 12.09.2016 – Tri roky po rozšírení plánovania trás a kalkulácie výdavkov v aplikácii  na sledovanie vozidiel zapojil TimoCom do tejto aplikácie 200. poskytovateľa telematických služieb - firmu Webbase. Poskytovateľ IT riešenia tak urobil ďalší veľký krok ... dále

Dopravný lexikón – Odpovedi ohľadne tém z dopravy

Súhlasím s používaním cookies na tejto stránke na zobrazenie cieleného obsahu, reklamy a na účely analýzy.