Tlačové správy

Tu nájdete všetky aktuálne tlačové správy o TIMOCOM, našich zákazníkoch a našom odbore.

Erkrath, 22. júla 2019 – Nemecko, Francúzsko a štáty Beneluxu sú momentálne najviac postihnuté celosvetovým spomalením hospodárskeho rastu. Dokazujú to aktuálne čísla dopravného barometra TIMOCOM, ktorými táto IT firma každý štvrťrok dokumentuje vývoj ponuky a dopytu po doprave v najväčšej európskej burze nákladov.

čítať ďalej >

Erkrath/Mníchov, 5. júna 2019 – TIMOCOM chce dopravným a logistickým firmám uľahčiť prechod do éry digitalizácie. Na veľtrhu transport logistic 2019 v Mníchove predstaví tento poskytovateľ IT riešení komplexný systém skladajúci sa z nových aplikácií, rozhraní a partnerov. Tento systém pomáha pracovníkom v logistike s digitalizáciou na všetkých úrovniach procesu prepravy „Chceme, aby inovácie, ktoré našich zákazníkov posunú každý deň o kúsok ďalej, boli rovnako dostupné ako elektrina zo zásuvky“, hovorí Gunnar Gburek, hovorca spoločnosti TIMOCOM.

čítať ďalej >

Erkrath, 24.05.2019 – Už žiadne čakanie na rampe: To je ctižiadostivý cieľ spolupráce firiem TIMOCOM a Cargoclix. Zlúčením telematických dát a manažmentu časových okien chcú obe IT firmy vyriešiť známu problematiku čakania na príjme a výdaji tovaru a nastaviť nové štandardy v obore.

čítať ďalej >

Erkrath / Érd, 24.04.2019 - Pani Mező Tünde sa vyzná. Ako konateľka uskutočnila v máji 2018 reštrukturalizáciu maďarskej rodinnej firmy zaoberajúcej sa ekonomickým poradenstvom a s Leonetwork Kft. odvtedy stavia prevažne na vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu a prevádzku skladov.

čítať ďalej >

Erkrath, 31.03.2019 – TIMOCOM pokračuje v raste. Viac pohybu zaznamenal tento prevádzkovateľ systému pre inteligentnú logistiku v minulom roku nielen vo svojej burze nákladov. Najväčší skok TIMOCOM, ako IT firma pôsobiaca v celej Európe, dosiahla s aplikáciami na digitalizáciu manažmentu zákaziek v logistike.

čítať ďalej >

Erkrath, 05.02.2019 – Európsky prepravný trh ostal voči medzinárodným obchodným konfliktom i pochmúrnym vyhliadkam v otázkach konjunktúry úplne ľahostajný. „Doprava zažila tradične silný záverečný štvrťrok“, komentuje aktuálne čísla dopravného barometra Gunnar Gburek, hovorca spoločnosti TIMOCOM.

čítať ďalej >

Erkrath/Hilden, 28.11.2018 – Firma Tripple Z našla medzeru na trhu. Tento výrobca okrem svojej produkcie vysoko kvalitných solárnych modulov „Made in Germany“ obchoduje aj s použitými solárnymi elektrárňami. Tento obchod sa rozvíja stále lepšie. V súčasnosti je spoločnosť Tripple Z najväčším poskytovateľom solárnych modulov a príslušenstva z druhej ruky. Prepravu, ktorá je s tým spojená, riadi táto firma so sídlom v Severnom Porýní-Vestfálsku pomocou TIMOCOM, ktorý prevádzkuje prvý Smart Logistics System v Európe.

čítať ďalej >

Erkrath, 13. novembra 2018 – Konjunktúra hospodárstva v eurozóne zabezpečovala na trhu aj v treťom štvrťroku tohto roka trvale vysoký dopyt po prepravných kapacitách. „Dopyt po voľných vozidlách v letných mesiacoch takmer neklesol“, hovorí hovorca firmy TIMOCOM Gunnar Gburek. „Pohybuje sa stále na vysokej úrovni.“

čítať ďalej >

Erkrath/Hannover, 23. október 2018 – 435 svetových premiér – jeden víťaz: „Vďaka témam elektromobility a prepájania je životné prostredie jednoznačným víťazom tohoročného veľtrhu IAA Nutzfahrzeuge”, hovorí Gunnar Gburek, hovorca spoločnosti TIMOCOM. Aj TIMOCOM predstavil na tomto najvýznamnejšom veľtrhu v oblasti dopravy, logistiky a mobility novinku. So svojím inteligentným logistickým systémom predstavila táto IT spoločnosť po prvý raz nové strategické zameranie svojej úspešnej celoeurópskej dopravnej platformy.

čítať ďalej >

Erkrath/Hannover, 19. septembra 2018 – Už ôsmy raz po sebe sa zúčastňuje TIMOCOM, popredná európska IT firma pre logistiku, veľtrhu IAA Nutzfahrzeuge 2018 v Hannoveri. V tomto roku TIMOCOM využíva túto príležitosť k mimoriadnej udalosti. Firma sa na tomto najvýznamnejšom veľtrhu mobility, dopravy a logistiky predstaví so svojím novým flexibilným logom ako prvý Smart Logistics System (inteligentný logistický systém) a bude od tohto okamihu symbolom pre Augmented Logistics.

čítať ďalej >

Zjednodušovanie a zefektívňovanie pracovných krokov je pre odvetvie dopravy a logistiky dôležitejšie než kedykoľvek predtým. Tok dát treba zrýchliť na tom správnom mieste. Riešením sú rozhrania.

čítať ďalej >

Erkrath/Hannover, 22.08.2018 – Spoločnosť TIMOCOM, popredný európsky IT špecialista v oblasti logistiky, sa predstaví na veľtrhu IAA Nutzfahrzeuge 2018 v Hannoveri (20.-27.09.) so zásadne zmenenou firemnou identitou a novými IT riešeniami. To umožní používateľom lepšiu viditeľnosť a prepojenie v rámci celého dopravného reťazca.

čítať ďalej >

Kontakt pre tlač

+49 211 88 26 69 53

+49 211 88 26 59 24

presse@timocom.com

hore

Súhlasím s používaním cookies na tejto stránke na zobrazenie cieleného obsahu, reklamy a na účely analýzy. Viac informácií