IAA Nutzfahrzeuge 2016: Geniálne digitálne

Dopravná platforma TimoCom sa mení

zdieľať na:
13.10.2016

Erkrath, 13.10.2016 – Poskytovateľ IT služieb TimoCom sa predstavil na 66. ročníku veľtrhu IAA Nutzfahrzeuge v Hannoveri a na tomto svetovo najvýznamnejšom veľtrhu týkajúcom sa dopravy, logistiky a mobility jednoznačne ukázal, že najväčšia dopravná platforma Európy je pripravená na digitálnu budúcnosť logistiky.

zdieľať na:

Novinka roku od TimoCom

Motto tohtoročného veľtrhu znelo „Nápady sú hybnou silou“. TimoCom sa tejto hlavnej myšlienky chopil a exkluzívne predstavil novinku v rámci najväčšej dopravnej platformy v Európe, o ktorej sa už skôr uvažovalo. Funkcia ukladania a sťahovania často požadovaných dokumentov je integrovaná v adresári firiem a faxy s e-mailami vďaka nej patria minulosti. Táto funkcia je pre TimoCom veľkým míľnikom, pretože zásadný trend digitalizácie bol jedným z najväčších tém tohtoročného veľtrhu.

Doprava a logistika nepoznajú hranice

Okrem vysokého záujmu takmer štvrť milióna návštevníkov bola tohto roku zjavná ešte jedna skutočnosť – IAA bola oveľa medzinárodnejšia ako nikdy predtým. Z 215.000 návštevníkov z odvetvia bol každý tretí zo zahraničia, čo potešilo veľtržný tím TimoCom. Jeho členovia ovládajú množstvo jazykov a vďaka tomu sa dokázali so všetkými návštevníkmi stánku porozprávať v materskom jazyku. Marcel Frings (Company Spokesman) o tom hovorí: „Nadväzovanie nových kontaktov, zoznamovanie záujemcov s mnohými výhodami platformy TimoCom v ich rodnom jazyku a aktívna podpora našich zákazníkov na ceste k Logistike 4.0 je pre nás ako celoeurópsku dopravnú platformu celkom podstatná.“

Dopravná platforma TimoCom ponúka pridanú hodnotu pre všetkých účastníkov dopravného reťazca. O tom sa v Hannoveri presvedčili dopravcovia, špeditéri aj výrobné a obchodné firmy v stánku TimoCom nielen vďaka najväčšej novinke tohto roku.

 

Viac informácií o TimoCom nájdete na www.timocom.sk.

hore

Súhlasím s používaním cookies na tejto stránke na zobrazenie cieleného obsahu, reklamy a na účely analýzy. Viac informácií