TIMOCOM: Prvý Smart Logistics System v Európe zažil úspešnú premiéru

„Životné prostredie je víťazom tohoročného veľtrhu IAA Nutzfahrzeuge”

zdieľať na:
23.10.2018

Erkrath/Hannover, 23. október 2018 – 435 svetových premiér – jeden víťaz: „Vďaka témam elektromobility a prepájania je životné prostredie jednoznačným víťazom tohoročného veľtrhu IAA Nutzfahrzeuge”, hovorí Gunnar Gburek, hovorca spoločnosti TIMOCOM. Aj TIMOCOM predstavil na tomto najvýznamnejšom veľtrhu v oblasti dopravy, logistiky a mobility novinku. So svojím inteligentným logistickým systémom predstavila táto IT spoločnosť po prvý raz nové strategické zameranie svojej úspešnej celoeurópskej dopravnej platformy.

zdieľať na:

„V podobe Smart Logistics System ponúkame našim zákazníkom možnosť, aby jedným kliknutím myši získali prístup k inteligentným IT aplikáciám a službám na digitalizáciu a automatizáciu svojich logistických procesov”, hovorí Gburek. Smart Logistics System pritom predstavuje neutrálnu sieť. „Systém umožňuje jednoduché a bezpečné prepojenie s viac ako 40.000 preverených firiem z odvetvia.“ Gburek je presvedčený, že aj to je prínos pre životné prostredie. „Vďaka prepájaniu bez potreby ďalších komunikačných prostriedkov a informačných medzier možno výrazne efektívnejšie využívať kapacity v celom prepravnom procese.”

Symbolom nového zamerania TIMOCOM je flexibilné firemné logo, ktoré sa viac obracia na svojich adresátov. V spojení s novým heslom „Augmented Logistics” symbolizuje rozšírenie spektra služieb pre viac ako 127.000 používateľov systému. „Ako neutrálny a prepojujúci systém chceme našim zákazníkom umožniť svet bez logistických výzev”, opisuje firemnú víziu Pélagie Mepin, marketingová riaditeľka. Firemná vízia je základom nového strategického zamerania firmy.

hore

Súhlasím s používaním cookies na tejto stránke na zobrazenie cieleného obsahu, reklamy a na účely analýzy. Viac informácií