TimoCom Logo

Vo Vašom prehliadači nie je aktívny JavaScript.

Rozsah funkcií týchto webových stránok je týmto obmedzený. Aby ste mohli využívať všetky funkcie v plnom rozsahu, aktivujte v nastavení svojho prehliadača JavaScript.
Pre priemysel a obchod – TC eMap®
Chcem vedieť, kde sa nachádza môj tovar. Preto sa spolieham na TC eMap® a obchodných partnerov, ktorí umožňujú sledovanie svojich vozov.

Sledovanie vozidiel – Majte prehľadVýkonný plánovač trás s funkciou sledovania vozidiel

TimoCom má riešenie 3 v 1 pre väčšiu efektivitu a bezpečnosť! V našom plánovači trás s funkciou sledovania vozidiel TC eMap® sa Vám zobrazujú všetky bežné telematické systémy na jednej platforme. Pomocou plánovania trás môžete priamo z burzy nákladov a voľných vozidiel TC Truck&Cargo® zistiť trasu k príslušnej relácii. Zároveň máte možnosť nechať si v TC eMap® spočítať priame i nepriame výdavky na jazdu.

Dôveryhodnosť vďaka TC eMap®

Pri zadávaní vozidiel môžu firmy zdôrazniť, že v prípade svojich vozidiel umožňujú sledovanie vozidiel v TC eMap®, čo je silný argument na pridelenie zákazky.

Výhody riešenia od TimoCom:

  • Rozdielne telematické systémy na jednom mieste
  • Väčšia bezpečnosť prepráv
  • Bez inštalácie, bez nákladov na implementáciu – stačí využiť existujúcu palubnú jednotku a zavedenú platformu od TimoCom
  • Dostupný v 24 jazykoch
  • Vaše údaje sú "Hosted in Germany"

Vďaka TC eMap® je doprava transparentnejšia a efektívnejšia

Informačný tok medzi dodávateľom a zadávateľom je značne kratší a efektívnejší, pretože obchodní partneri vidia v programe všetky vozidlá, ktoré možno sledovať. Prípadné nedorozumenia sa tak môžu okamžite napraviť.

Galéria obrázkov

Prezrite si TC eMap® v galérii obrázkov!

Video návody

Ukážeme Vám, ako na to

Prostredníctvom týchto inštruktážnych videí Vám krok za krokom vysvetlíme všetko, čo potrebujete vedieť o našich produktoch. Dozviete sa, ako pracovať s produktmi TimoCom tak, aby ste z nich vyťažili maximum.

TimoCom na dosah

Sledujte nás

Súhlasím s používaním cookies na tejto stránke na zobrazenie cieleného obsahu, reklamy a na účely analýzy.