3 dôvody, prečo Vám ponuka prepravy prostredníctvom TIMOCOM Marketplace príde vhod

V období vysokej produkcie tovarov sú firmy závislé od väčšieho počtu dodávateľov prepravných služieb než obvykle. Ak pravidelní poskytovatelia služieb nečakane vypadnú, dodať tovar zákazníkom včas je často ťažké. Práve preto je okamžitá ponuka dopravy taká dôležitá. Na burze prepravy TIMOCOM sa na základe dopytu a ponuky veľmi ľahko spojíte s novými obchodnými partnermi a transakcie potom môžu prebiehať priamo medzi Vami ako zmluvnými partnermi.

Jednoduché a užívateľsky prívetivé prostredie pre všetkých. Zadanie ponuky prepravy alebo voľného miesta v kamióne do TIMOCOM Marketplace je jednoduché a jeho funkcie a rozhrania sa neustále vylepšujú. Jednotlivé ponuky nákladov a kamiónov sú zverejnené okamžite.

Vďaka širokej sieti našich zákazníkov je ľahké nájsť ponuky pre prepravné spoločnosti, ktoré sa chcú vyhnúť nevyužitým nákladným priestorom, a takisto aj pre výrobcov a obchodníkov, ktorí potrebujú doručiť svoj tovar. V sieti je momentálne zaregistrovaných vyše 156.000 ľudí zo 46 európskych krajín a ich počet neustále stúpa.

Prepojenie vodičov, prepravných spoločností, výrobcov a špeditérov

Riešenie neúplného využitia nákladného priestoru (LTL/Less than Truck Load)

Na TIMOCOM Marketplace je každý deň k dispozícii až 1 milión ponúk prepráv a voľných vozidiel od viac ako 55.000 zákazníkov. Vďaka týmto možnostiam môžete lepšie plánovať svoje cesty, plne využiť nákladné kapacity a vyhnúť sa tak jazdám s neúplným využitím nákladného priestoru.

LTL
Špecifické nákladné vozidlá

Nákladné vozidlá pre presne taký typ nákladu, ktorý ponúkate

V rozsiahlej sieti TIMOCOM, na burze nákladnej prepravy, nájdete všetky druhy nákladných vozidiel, ktoré spĺňajú vaše špecifické požiadavky, či už ste výrobca potravín alebo podnikáte v chemickom priemysle alebo v drevárstve. Vďaka funkcii viacnásobného vyhľadávania môžete urobiť niekoľko vyhľadávaní súčasne a vhodného prepravcu tak nájsť včas.

Spoľahlivý systém platieb

Starosti o financie prenechajte nám. Využite našu službu pre rýchle získanie peňazí už krátko po dokončení prepravy a tiež užitočnú podporu pri prípadnom vymáhaní platieb za nezaplatené faktúry. Pri akýchkoľvek problémoch a otázkach je pre vás samozrejme k dispozícii náš zákaznícky servis, kde Vám radi pomôžeme.

Spoľahlivý systém platieb

Výber prepravných spoločností, ktoré sa na TIMOCOM Marketplace doteraz zaregistrovali

Klient TIMOCOM - Wemas
Klient TIMOCOM - Aurora
Klient TIMOCOM - Glass AG
Klient TIMOCOM - Lekkerland
Klient TIMOCOM - Linnenbecker
Klient TIMOCOM - Zalando

Ste pripravení pripojiť sa k viac ako 55.000 podnikom, ktoré už využívajú najväčšiu burzu nákladov v Európe?

Zaregistrovať sa

Neviete, kde začať? Obráťte sa na náš tím. Radi vám poradíme a pomôžeme zefektívniť váš biznis.

Hore