skip navigation

Všetky rozhrania v našom systéme

Rozhrania sú v odvetví dopravy a logistiky dôležitejšie než doteraz. Urýchľujú pracovné procesy a vďaka nim ste efektívnejší. TIMOCOM ponúka napríklad rozhranie Burza nákladov. S jeho pomocou môžete z vášho interného logistického softvéru vyhľadávať a ponúkať prepravy a voľné vozidlá v burze nákladov, ktorá je súčasťou Smart Logistics System od TIMOCOM. Už žiadne zadávanie rovnakých údajov dvakrát, žiadne prepínanie medzi rôznymi aplikáciami alebo programami. Oslovíte viac než 50.000 potenciálnych obchodných partnerov a ušetríte čas a výdavky.

Burza nákladov

S naším rozhraním Burza nákladov máte z vášho logistického softvéru prístup do burzy nákladov v Smart Logistics System od TIMOCOM.

Zistiť viac >

Objednávky

Pomocou rozhrania Objednávky zasielate a prijímate prepravné objednávky veľmi jednoducho priamo z vášho logistického softvéru pomocou Smart Logistics System od TIMOCOM.

Zistiť viac >

Tracking

Rozhranie Tracking vám umožňuje udržať prehľad o vašom tovare prostredníctvom vášho logistického softvéru.

Zistiť viac >
Úspešná realizácia: TIMOCOM, InfPro a Quehenberger

Logistické trojhviezdie: Spolupráca na implementácii inteligentných rozhraní

TIMOCOM a translogica podporujú Quehenberger Logistics pri automatizácii ich prepravných procesov

FreightTech spoločnosť TIMOCOM je v logistickom odvetví od roku 1997 symbolom inovatívnej práce, ktorej cieľom je optimalizácia a automatizácia procesov v doprave. Súčasne s pokračujúcim rozširovaním Smart Logistics System tento IT a dátový špecialista ďalej pracuje na rozvoji svojich troch rozhraní, skrátene označovaných ako API. K najdôležitejším výhodám rozhraní Burzy nákladov, Objednávky a Tracking patrí zvýšenie časovej, výdavkovej a procesnej efektivity. Tieto výhody využíva všetkých viac ako 50.000 zákazníkov v Európe, ktorí vo svojich spoločnostiach používajú systémy riadenia prepravy, ERP systémy a telematické systémy.

Prečítať viac

Poskytujete softvér pre logistiku?

Staňte sa aj vy naším partnerom a ponúkajte svojim zákazníkom:

prístup k Smart Logistics System prostredníctvom jediného pripojenia

celú sieť TIMOCOM nezávisle od IT vybavenia

úsporu času a rozšírené funkcie na jednom používateľskom rozhraní

šancu na nových obchodných partnerov a prepravné objednávky od významných firiem

možnosť pracovať digitálne a spĺňať tak požiadavky

Hore