Čo je plánovač trás a ako vám pomôže zefektívniť vašu prepravu?

Aplikácia Trasy a výdavky je inteligentný nástroj, ktorý môžete použiť pri plánovaní vašej prepravy. Umožňuje Vám vypočítať náklady na prepravu Vášho tovaru z bodu A do bodu B, vrátane nákladov na palivo, mýta a času.           

Pomocou funkcie plánovania trás a kalkulácie výdavkov môžete zistiť najvhodnejšiu trasu na mieru vášmu nákladnému vozidlu podľa aktuálnej situácie na cestách a s ňou súvisiace konkrétne výdavky na jazdu.

Ak dôjde k meškaniu na trase (napríklad preto, že meškanie spôsobili dopravné zápchy), potom Vám tento nástroj môže pomôcť nájsť alternatívne trasy bez toho, aby ste strácali príliš mnoho času.

TIMOCOM plánovač trás - aplikácie Trasy a výdavky

Najdôležitejšie výhody plánovania trasy s TIMOCOM

S online plánovačom trasy budete vopred poznať presné výdavky na prepravu a ľahšie tak vytvoríte cenovú stratégiu pre Vašich klientov. Vyhnete sa tak stratám kvôli nečakaným výdavkom a Váš biznis sa tak celkovo zefektívni.

Zachováte voči svojim zákazníkom transparentnosť ohľadom nákladov na jednotlivé trasy, ako sú napríklad pohonné hmoty a mýto na jednotlivých úsekoch. Vaši klienti tak budú mať presný prehľad o nákladoch za prepravu svojho tovaru.

Na základe kalkulácie výdavkov si naplánujete najvhodnejšie trasy najlepšie vyhovujúce momentálnym podmienkam a vďaka využitiu burzy nákladov na vyhľadanie spiatočných zásielok zároveň zvýšite celkovú efektivitu prepravy.

Ako funguje výpočet trasy ‒ hlavné funkcie

Jednoduché používanie

Aplikácia Trasy a výdavky od TIMOCOM je najpokročilejší a najpresnejší nástroj na výpočet ceny cestnej dopravy. Obsahuje kalkulačku spotreby paliva, ceny pohonných hmôt a ceny mýta. Plánovač trás a výdavkov vypočíta Vaše prepravné náklady na základe Vašej požiadavky a objednávky, ďalej cenu kamiónovej dopravy a cenu dodávkovej dopravy za kilometer.

Plánovač trás je navrhnutý tak, aby sa dáta do neho zadávali čo najjednoduchšie. Prehľadné výsledky s informáciami a možnosťami danej prepravy sú k dispozícii ihneď. Vaša optimálna trasa sa zobrazí graficky priamo na mape a Vy si tak trasu môžete ľahko zmeniť.

TIMOCOM - náklady na dopravu
TIMOCOM - výpočet ceny dopravy

Kalkulácia ceny nákladnej dopravy

Výpočet trasy na mape zohľadňuje všetky kritériá, ako sú spoplatnené úseky nebo informácie o jednotlivých čerpacích staniciach. Získate tak komplexnú kalkuláciu všetkých výdavkov ešte pred jazdou. Vaše financovanie sa stane prehľadnejším a určite ušetríte na celkových nákladoch na prepravu.

Plánovač trás od TIMOCOM pre ťažké vozidlá okrem toho ponúka mnoho ďalších možností, ktoré Vám pomôžu ušetriť peniaze za dopravu. K dispozícii je napríklad formulár objednávky prepravy, kde môžete zadať svoje požiadavky vopred a získať ponuky od viacerých spoločností súčasne.

Ste pripravení pripojiť sa k viac ako 55.000 podnikom, ktoré už využívajú najväčšiu burzu nákladov v Európe?

Zaregistrovať sa

Neviete, kde začať? Obráťte sa na náš tím. Radi vám poradíme a pomôžeme zefektívniť váš biznis.

Hore