21.03.2022

Faktoring od JITpayTM pre zákazníkov TIMOCOM na Slovensku

Vybavujte svoje faktúry pomocou faktoringu a získajte platbu už do 24 hodín.

Platobné služby JITpay pre zákazníkov TIMOCOM v Českej republike

Erkrath, 21. 03. 2022 – Odvetvie dopravy a logistiky často bojuje s dlhou splatnosťou za vykonané služby. Riešenie pre dlhé platobné lehoty, ktoré môžu byť aj 60 a viac dní, môžu ponúknuť platobné služby. V spolupráci so spoločnosťou JITpayTM dnes TIMOCOM ponúka možnosť zaistiť platby pomocou faktoringu, aby zákazníci rýchlo získali svoje peniaze. Táto digitálna platobná služba je od 18. 03. 2022 k dispozícii aj pre zákazníkov TIMOCOM na Slovensku. Spolupráca už úspešne prebieha v Nemecku, Poľsku, Holandsku a Česku. Okrem Slovenska je už dostupná aj v Litve a Lotyšsku.

„Spolupráca s JITpayTM je pre nás ďalší dôležitý posun v ponuke našich služieb“, hovorí Gunnar Gburek, hovorca a Headof Business Affairs spoločnosti TIMOCOM. „S touto digitálnou platobnou službou umožňujeme našim zákazníkom, aby vyriešili jeden zo svojich hlavných problémov: rýchlu platbu za odvedenú prácu.“

JITpay™ je poskytovateľ platobných služieb, medzi ktorými ponúka aj faktoring. To znamená, že zákazníci TIMOCOM majú možnosť za poplatok previesť faktúry na JITpay™ ešte pred uplynutím ich splatnosti. JITpay™ zaplatí zákazníkovi TIMOCOM obratom a v ďalšom kroku si fakturovanú sumu vyžiada od zadávateľa. Pre zákazníkov TIMOCOM to znamená takmer okamžitú platbu za realizované objednávky prepravy a zaistenú likviditu.

Vďaka spolupráci medzi TIMOCOM a JITpayTM zákazníci  získavajú záruku platby za dokončené prepravné objednávky pri 98 % ponúk prepráv v Smart Logistics System. Náklady spojené s využívaním služby sa začínajú na 1,99 % z ceny dopravy.

„Tešíme sa na spoluprácu s TIMOCOM, aby sme spoločne dosiahli zlepšenie procesov v odvetví dopravy. Vybavovanie platieb a funkcia financovania v logistike budú čoraz častejšie zohrávať kľúčovú úlohu,“ tvrdí Dr. Daniel Steinke, konateľ JITpay™.

Ďalšie informácie nájdete na www.timocom.sk/sluzby/faktoring-pre-dopravcov-od-jitpay.

Stiahnuť tlačovú správu
Hore