skip navigation

Líder na trhu medzi burzami nákladov a voľných vozidiel

S burzou nákladov TIMOCOM obchodujete rýchlo a efektívne na trhu krátkodobých prepráv. Či už ste dopravca alebo zasielateľ, tu nájdete obchodného partnera, ktorého hľadáte. Vaše výhody: Získate nové obchodné príležitosti, zvýšite obrat a budete mať menej jázd naprázdno. Využite aj naše špeciálne ponuky pre kuriérne a expresné balíkové služby (KEP) alebo vyhľadajte prostredníctvom mobilného zariadenia prepravu alebo voľné vozidlo v našej aplikácii dopravného barometra.

Nájdite prepravu jednoducho

V burze nákladov je každý deň zverejnených až 750.000 medzinárodných voľných vozidiel a ponúk prepráv od aktuálne viac než 135.000 používateľov z celej Európy. Každý si tu vyberie. Či dopravca, špedícia alebo výrobná alebo obchodná firma.

Burza nákladov – Nájdite prepravu jednoducho

Ponúknite rýchlo voľné vozidlo

Pomocou pohodlného zadávania voľných vozidiel môžete ako dodávateľ zverejňovať ponuky voľných vozidiel s informáciami o type vozidla, objeme/hmotnosti, dátume, aktuálnej a cieľovej pozícii vozidla. Tak sa vyhnete ako jazdám naprázdno, tak aj zbytočným výdavkom. Potenciálni zadávatelia sa s Vami spoja kliknutím na Vašu ponuku.

Burza nákladov - Ponúknite rýchlo voľné vozidlo

Ponúkajte prepravy inteligentne

V záložkách "Prepravy - zadanie" a "Prepravy - prehľad" môžete zadávať ale aj vyhľadávať všetky druhy prepráv. Ako príkazca opíšte Vašu zásielku čo najpodrobnejšie - uveďte veľkosť, druh, hmotnosť, počiatočné a cieľové miesto nakládky a vykládky. Pomôžete tak tým, ktorí prepravu hľadajú, aby presne zistili, čo potrebujete, a rýchlejšie Vás kontaktovali.

Ponúkajte prepravy inteligentne

Vyberajte prepravy s istotou

V detailnom náhľade ponuky prepravy nájdete ďalšie informácie o vybranej preprave. Dodávatelia po kliknutí na Vašu ponuku vidia aj Vaše kontaktné údaje a môžu Vás teda priamo kontaktovať ako potenciálneho obchodného partnera.

Vyberajte prepravy s istotou

Vyskúšajte teraz systém od TIMOCOM.

Teraz vyskúšať zadarmo

Máte otázky? Radi Vám pomôžeme:

+420 412 430 430

Vyhľadávanie prepráv a voľných vozidiel

Až 750.000 medzinárodných ponúk denne. Dajte svojmu podnikaniu nový rozmer.

Výpis z ponúk prepráv z/do SK

Z

Do

Dĺžka

Hmotnosť

Nadstavba

Posledná zmena 2021-03-03 09:00 SEČ

Uzavretá skupina používateľov (USP)

Firmy a zväzy majú v burze nákladov a voľných vozidiel možnosť vytvárať uzavreté skupiny užívateľov. Tieto skupiny fungujú ako určitý druh logistickej siete v rámci burzy nákladov a zároveň sú lukratívnymi firemnými sieťami.

Členovia skupiny svoje ponuky voľných vozidiel a prepráv uverejnia najprv exkluzívne v uzavretej skupine, až potom sa ponuka zobrazí vo verejnej burze nákladov. Členovia USU tak pred ostatnými firmami získavajú informačný i časový náskok a na vhodné ponuky reagujú rýchlejšie.

Vezmite Váš úspech do svojich rúk. Celý TIMOCOM na dosah vďaka mobilnej aplikácii!

Aplikácia pre tablety a inteligentné telefóny. Obsluhujte celý TIMOCOM mobilne

Ocenenia

August 2019 – Burza nákladov a voľných vozidiel TIMOCOM, ktorá je lídrom na európskom trhu, bola ocenená značkou kvality od BME v kategórii „Transporteinkauf“ (Nákup prepravných kapacít).

Značka kvality: BMEnet ocenil burzu nákladov TIMOCOM značkou kvality „Transporteinkauf“ (Nákup prepravných kapacít)
Hore