6 dôvodov, prečo sa zapojiť do burzy nákladov TIMOCOM

Široká ponuka

V našej rozsiahlej databanke nákladov a voľných vozidiel vždy zaručene nájdete ponuku prepravy alebo nákladný priestor, ktorý vyhovuje Vašim potrebám. Vyberajte z viac ako 1 milióna inzercií od 55.000 zákazníkov z celej Európy a zlepšite svoj supply chain management.

Jednoduché používanie

Vďaka používateľsky prívetivému prostrediu - tiež na smartfóne alebo tablete - je publikovanie a vyhľadávanie ponúk v databáze voľných nákladov rýchle, prehľadné a jednoduché. TIMOCOM Marketplace je intuitívny a pre jeho používanie netreba zložité školenie. Pri problémoch je vám k dispozícii zákaznícky servis vo vašom materinskom jazyku.

Bezpečnosť na prvom mieste

Všetky firmy zaregistrované v sieti TIMOCOM musia prejsť bezpečnostnou kontrolou. Burza nákladov a voľných vozidiel sprostredkováva spoľahlivé, overené firmy. Nemusíte sa tak báť napojenia na menšiu firmu, o ktorej ste nikdy nepočuli, ani napojenia na obchodníka zo vzdialenej krajiny.

Pomoc pri riešení problému LTL/Less than Truck Load

Majitelia nákladných vozidiel a prepravných spoločností nájdu na burze nákladov širokú škálu možností. Môžu tak vyriešiť otázku, ako v dodávateľskom reťazci nejazdiť s polovičným vyťažením alebo naprázdno a zefektívniť všeobecne supply chain management.

Ekológia a efektivita

Používanie aplikácií Prepravy a Voľné vozidlá od TIMOCOM vám pomôže podieľať sa na lepšom prístupe k životnému prostrediu znížením objemu emisií CO2 za prejdený kilometer o 20 %. Zároveň si zvýšite celkovú efektivitu využitia vozového parku až o 30 %.

Rozšírenie vášho dosahu

Registráciou v TIMOCOM získate prístup k viac ako 55.000 obchodným partnerom z celej Európy. Silný logistický a dodávateľský reťazec tak pomôže výrazne podporiť Vaše zisky.

Hlavné funkcie databanky nákladov a voľných vozidiel

Môžete profitovať z výhod celoeurópskej verejnej burzy alebo sa spoľahnúť na okruh preverených obchodných partnerov a nechať si vytvoriť nadstavbu v podobe vlastnej uzavretej burzy nákladov. Obe tieto varianty je možné tiež kombinovať a ťažiť tak z predností každej z nich.

Vyhľadávanie prepráv a voľných vozidiel

Vyhnite sa problémom spôsobeným nedostatkom dodávateľov. V databáze každý deň nájdete až 1 milión ponúk prepráv a voľných vozidiel od viac ako 156.000 používateľov z celej Európy.

Používajte užitočné funkcie, vrátane niekoľkých paralelných vyhľadávaní naraz, filtrov nebo upozornení na nové ponuky podľa kritérií. Zaistite si zaujímavé prepravy a voľné vozidlá ľahšie pomocou cenových ponúk.

Vyhľadávanie prepráv a voľných vozidiel
Nová ponuka prepravy

Ponuka prepravy

V aplikácii Prepravy stačí zadať čo najpresnejšie detaily vášho nákladu, miesta nakládky a cieľové destinácie. Používatelia ponúkajúci nákladnú dopravu si podľa jednotlivých kritérií Vašu ponuku ľahšie vyhľadajú. Rýchlejší prvý kontakt umožňuje taktiež funkcie cenových ponúk ku konkrétnej preprave priamo v aplikácii.

Pre zjednodušenie procesu vytvárania ponúk sú pre opätovné zadanie k dispozícii predlohy.

Výber ponuky

Všetky ponuky sú v rámci databanky nákladov a voľných vozidiel prehľadne zobrazené.

V detailnom náhľade nájdete o vybranej ponuke všetky podrobné informácie. Zadávatelia sa tak môžu s poskytovateľmi služieb spojiť jednoducho, kliknutím na vybranú zákazku a zobrazením kontaktných údajov.

Výber ponuky
Nová ponuka vozidla

Zadávanie vlastných vozidiel

Táto funkcia vám ako dodávateľovi umožní zverejňovať a spravovať ponuky vlastných kapacít a spojiť sa s tisíckami firiem z celej Európy, ktoré takisto riešia, ako zefektívniť logistický reťazec.

Vašu ponuku na burze prepravy zákazníci uvidia hneď a jedným kliknutím vás môžu priamo kontaktovať. Pre opätovné zadanie si môžete vytvoriť predlohy.

Uzavretá burza nákladov

Naša sieť TIMOCOM sa rozrastá a prináša množstvo ponúk prepráv a voľných vozidiel od potenciálnych obchodných partnerov. Dávate prednosť exkluzívnej a bezpečnejšej forme? Zverejňujte svoje ponuky v preferovanej a Vami navolenej partnerskej sieti. Vaša ponuka prepravy bude viditeľná iba pre túto skupinu. V prípade potreby môže byť po uplynutí vopred stanovenej doby umiestnená aj do verejnej časti burzy nákladov od TIMOCOM.

Uzavretá burza nákladov

Posuňte váš biznis na vyšší level vďaka burze prepravy

Výhody pre dopravcov:

TIMOCOM Burza nákladov, prepravné spoločnosti

 

  • Rýchla platba krátko po dokončení prepravy

  • Výber až z 1 milióna medzinárodných ponúk denne

  • Vyhľadávanie spätných zásielok a riešenie problémov s LTL

  • Získanie nových obchodných partnerov z databázy viac ako 55.000 firiem

Výhody pre výrobcov a špeditérske firmy:

TIMOCOM Burza nákladov, výrobca a špedícia

 

  • Zapojenie do TIMOCOM Marketplace vám zjednoduší prácu a prinesie mnohé vylepšenia

  • Jednoduché a rýchle zverejnenie ponuky

  • Integrácia do vlastného systému TMS prostredníctvom rozhraní

  • Spolupráca s viac ako 55.000 overenými firmami

  • Najlepšie logistické riešenia priamo na mieru Vašim potrebám

Výber spoločností, ktoré sa v TIMOCOM Marketplace doteraz zaregistrovali:

Klient TIMOCOM - Zalando
Klient TIMOCOM - Lekkerland
Klient TIMOCOM - Wemas
Klient TIMOCOM - Aurora
Klient TIMOCOM - Glass AG
Klient TIMOCOM - Linnenbecker

Ste pripravení pripojiť sa k viac ako 55.000 podnikom, ktoré už využívajú najväčšiu burzu nákladov v Európe?

Zaregistrovať sa

Neviete, kde začať? Obráťte sa na náš tím. Radi vám poradíme a pomôžeme zefektívniť váš biznis.

Hore