skip navigation

Máme Vašich obchodných partnerov

Logistika žije vďaka prepojeniu so správnymi obchodnými partnermi. Preto v systéme TIMOCOM nájdete neutrálnu logistickú sieť, ktorá Vám umožní prvotriedne spracovávať Vaše zákazky. Vďaka digitálnemu poskytovaniu dokumentov (napr. EU licencie, živnostenského listu, poistenia atď.) sa proces zjednodušuje a odpadá tak nepríjemné zasielanie prostredníctvom e-mailu a faxu.

Nájdite si jednoducho obchodného partnera

Medzi viac ako 45.000 preverených firiem z celej Európy nájdete presne tých obchodných partnerov, ktorých hľadáte. S funkciou sťahovania a ukladania dokumentov môžete do vlastného firemného profilu uložiť všetky často požadované dokumenty a poskytnúť ich ostatným používateľom na nahliadnutie alebo stiahnutie.

Profily firiem od TIMOCOM, Screenshot

Založiť inteligentný profil

Využite konkurenčné výhody prostredníctvom zmysluplného firemného profilu a prilákajte potenciálnych obchodných partnerov. Vďaka profilom ostatných používateľov budete mať aktuálny náhľad do európskej dopravy a logistiky a môžete tak rozšíriť Vaše obchodné možnosti.

Screenshot: Profily firiem - založiť inteligentný profil

Bezpečne informovať

Čím viac služieb ponúkate, tým viac ste pre potenciálnych obchodných partnerov atraktívnejší. Tu môžete detailne vypísať všetky údaje a informovať o svojich kompetenciách. Všetky uložené dáta sú bezpečne zakódované, aby nemohlo dôjsť k ich zneužitiu.

Screenshot: Profily firiem - bezpečne informovať

Získať rýchly prehľad

Vaše obvyklé relácie sa zadávajú do sekcie "Relácie krajín", kde sú prehľadne zobrazené. Možní obchodní partneri tu dostanú informácie o Vašom portfóliu služieb. Pohodlne a rýchlo.

Screenshot: Profily firiem - získať rýchly prehľad

Prepojte sa úspešne s inými firmami!

Ako špedícia alebo dopravca sa predstavíte ako dodávateľ dopravných služieb a nájdu si Vás noví atraktívni obchodní partneri.

Ako zadávateľské výrobné alebo obchodné firmy získate sami podrobné informácie o ponuke dopravných a logistických firiem v Európe a obratom ruky tak rozšírite rady svojich dodávateľov.

Vyskúšajte teraz systém od TIMOCOM.

Teraz vyskúšať zadarmo

Máte otázky? Radi Vám pomôžeme:

+420 412 430 430

Hore