skip navigation

Máme vašich obchodných partnerov

Logistika žije vďaka prepojeniu so správnymi obchodnými partnermi. Preto v systéme od TIMOCOM nájdete neutrálnu logistickú sieť, ktorá vám umožní prvotriedne spracovávať vaše zákazky. Vďaka digitálnemu poskytovaniu dokumentov (napr. EU licencie, živnostenského listu, poistenia atď.) sa proces zjednodušuje a odpadá tak otravné zasielanie prostredníctvom e-mailu a faxu.

Poskytnúť dokumenty

Medzi viac ako 50.000 preverených firiem z celej Európy nájdete presne tých obchodných partnerov, ktorých hľadáte. S funkciou ukladania a sťahovania dokumentov môžete do vlastného firemného profilu uložiť všetky často požadované dokumenty a poskytnúť ich ostatným používateľom na nahliadnutie alebo stiahnutie.

Profily firiem od TIMOCOM, Screenshot

Vytvoriť profil

Využite konkurenčné výhody prostredníctvom zmysluplného firemného profilu a prilákajte potenciálnych obchodných partnerov. Vďaka profilom ostatných používateľov budete mať aktuálny náhľad do európskej dopravy a logistiky a môžete tak rozšíriť vaše obchodné možnosti.

Screenshot: Profily firiem – založiť inteligentný profil

Zdôrazniť služby

Čím viac služieb ponúkate, tým viac ste pre potenciálnych obchodných partnerov atraktívnejší. Tu môžete detailne vypísať všetky údaje a informovať o svojich kompetenciách. Všetky uložené dáta sú bezpečne zakódované, aby nemohlo dôjsť k zneužitiu.

Screenshot: Profily firiem – bezpečne informovať

Predstaviť relácie

Vaše obvyklé relácie sa zadávajú do sekcie "Relácie krajín", kde sú prehľadne zobrazené. Možní obchodní partneri tu dostanú informácie o vašom portfóliu služieb. Komfortne a rýchlo.

Screenshot: Profily firiem – získať rýchly prehľad

Spojiť sa úspešne s inými firmami

Ako špedícia alebo dopravca sa predstavíte ako dodávateľ dopravných služieb a nájdu si vás noví atraktívni obchodní partneri.

Ako zadávateľské výrobné alebo obchodné firmy získate sami podrobné informácie o ponuke dopravných a logistických firiem v Európe a obratom ruky tak rozšírite rady svojich dodávateľov.

Čo naši zákazníci hovoria o aplikácii Profily firiem

Spedition Kellershohn GmbH & Co. KG

„V budúcnosti budeme spolupracovať len s firmami, ktoré majú svoje dokumenty zverejnené vo svojom firemnom profile. Stavili sme totiž na ekologický spôsob práce – a faxy sú všetko, len nie ekologické."

Willi Kellershohn
vedenie spoločnosti
Spedition Kellershohn GmbH & Co. KG
TIMOCOM ID: 1262

K videu >
Dal Ferro Trasporti S.r.l.

„S touto funkciou sme zas o veľký krok bližšie k cieľu pracovať bez papierov. Kto sa chce na trhu udržať, nezaobíde sa bez digitalizácie."

Jody Dal Ferro
disponent
Dal Ferro Trasporti S.r.l
TIMOCOM ID: 14662

K videu >
Josten International B.V.

„Ako zasielateľskej firme nám táto funkcia v adresári firiem pomáha predovšetkým pri výbere obchodných partnerov. Môžeme si potenciálnych partnerov vopred preveriť a tak sa lepšie rozhodnúť, s kým by sme si priali spolupracovať."

Geert Josten
vedenie spoločnosti
Josten International B.V.
TIMOCOM ID: 277454

K videu >
Bojan Bečan, Bečan Trans d.o.o.

„Sme transparentná firma a každý sa o tom môže presvedčiť. Preto poskytujeme naše dokumenty voľne k nahliadnutiu. Tým získavame dôveru nových obchodných partnerov."

Bojan Bečan
vedenie spoločnosti
Bečan Trans d.o.o.
TIMOCOM ID: 6526

Waldi Szarowski, Daw-Trans

„Pri nahrávaní mojich dokumentov sa rozhodnem, či budú viditeľné pre ostatných používateľov, alebo len pre mňa. Tým si udržím kontrolu."

Waldi Szarowski
riaditeľ logistiky
Daw-Trans
TIMOCOM ID: 293351

Reisinger Győző, Locargo Kft.

„S funkciou ukladania a sťahovania dokumentov máme všetky naše dokumenty uložené na jednom mieste v našom firemnom profile. Máme tak vždy prehľad o najaktuálnejších súboroch."

Reisinger Győző
vedenie spoločnosti
Locargo Kft.
TIMOCOM ID: 3172

Josef Miller, ESA s.r.o.

„Funkcia ukladania a sťahovania dokumentov od TIMOCOM ušetrí čas a prácu, pretože všetky dokumenty, ktoré od našich obchodných partnerov potrebujeme, máme poruke."

Josef Miller
Manager of international transport and forwarding
ESA s.r.o.
TIMOCOM ID: 99056

V.S.T. d.o.o.

„Jednorazovým uložením často používaných dokumentov ušetrím veľa času.“

Valentina Šintić
referentka obchodného vedenia
V.S.T. d.o.o.
TIMOCOM ID: 2026

Používajte aplikáciu Profily firiem vo Smart Logistics System.

Vyskúšať zadarmo

Máte otázky? Radi vám pomôžeme:

+420 412 430 430

Hore