12.07.2017

Best Brand 2017: TimoCom získava cenu ETM

Dve sú viac ako jedna: IT špecialista sa raduje z dvojnásobného ocenenia

(2)

Erkrath, Nemecko, 12.07.2017 – Čitatelia nakladateľstva ETM rozhodli: IT špecialista TimoCom bol večer 21. júna pri oficiálnom udelení cien v Ludwigsburgu už 9- krát za sebou ocenený ako „Best Brand" (Najlepšia značka) v kategórii „Frachtenbörsen" (Burzy nákladov)! Okrem toho tento prevádzkovateľ najväčšej európskej dopravnej platformy získal aj 3. miesto v novej kategórii „Logistikplattformen" (Logistické platformy). TimoCom sa tak na stupeň víťazov postavil spoločne so svetovými koncernami „Bosch" a „Daimler".

Cena ETM je ocenením snahy za vývoj inovatívnych produktov a služieb pre dopravu a logistiku. Spolu hlasovalo 11.413 čitateľov časopisov eurotransport.de, lastauto omnibus, trans aktuell a FERNFAHRER, ktorí opäť zvolili TimoCom za najlepšiu značku v kategórii „Frachtenbörsen" (Burzy nákladov). Pre TimoCom však bolo rozhodnutie čitateľov nakladateľstva ETM ešte úspešnejšie, lebo IT špecialista vyhral 3. miesto v novej kategórii „Logistikplattformen" (Logistické platformy). Z tohto špeciálneho ocenenia je zrejmé jedno – zákazníci rozpoznali, že TimoCom ich podporí pri digitalizácii logistiky prepráv a splní rôzne požiadavky všetkých účastníkov logistického reťazca.

Cenu ETM prevzala v rezidenčnom zámku v Ludwigsburgu vedúca marketingu TimoCom Pélagie Mepin: „Ocenenie nám potvrdzuje, že platformu TimoCom vyvíjame a optimalizujeme v záujme našich zákazníkov a ich individuálnych potrieb. Vyznamenanie v novej kategórii „Logistikplattformen" (Logistické platformy) je navyše známkou toho, že sme úspešne zvládli prechod čisto od burzy nákladov ku komplexnej dopravnej platforme s užitočnými aplikáciami pre všetkých účastníkov prepravného reťazca. Na tomto mieste ešte raz srdečne ďakujem čitateľom vydavateľstva ETM a verným zákazníkom TimoCom!“

Novinka TimoCom „TC Transport Order®

Ostatne, čo sa týka vývoja inovatívnych produktov a služieb – od začiatku júla bude v dopravnej platforme k dispozícii „TC Transport Order®“. Nová aplikácia digitalizuje objednávky prepráv a umožňuje viac než 120.000 používateľom digitálne spravovať zákazky priamo v platforme TimoCom.

S touto a ďalšími inováciami chce TimoCom aj v nasledujúcom roku znovu zabodovať v oceneniach ETM.

Stiahnuť tlačovú správu
Hore