10.03.2017

Dvaja velikáni sa prepájajú

Poskytovateľ telematických služieb Ctrack je teraz dostupný aj v riešení sledovania vozidiel od TimoCom

(3)

Erkrath, 10.03.2017 – Poskytovateľ IT služieb, firma TimoCom, integroval do svojej platformy už viac ako 200 telematických systémov. S firmou Ctrack teraz pribudol ďalší veľký hráč medzi poskytovateľmi telematických služieb, ktorý je pomocou rozhrania pripojený k najväčšej európskej dopravnej platforme.

S viac ako 1.000.000 predaných systémov na šiestich kontinentoch a vo viac ako 55 krajinách patrí Ctrack, firma skupiny Inseego Corp. (Nasdaq: INSG), k najväčším poskytovateľom telematických riešení na svete. Vízia: Byť inovatívnym poskytovateľom riešenia, ktoré jednoduchým spôsobom spája ľudí pomocou informácií. Z tohto dôvodu bolo pre poskytovateľov telematiky s hlavným sídlom v Južnej Afrike logickým krokom stať sa pomocou rozhrania súčasťou najväčšej európskej dopravnej platformy: „Ako poskytovateľ SaaS riešenia sme súčasťou „Priemyslu 4.0“ a stále rastúcej digitalizácie a prepájania všetkých odvetví. Považujeme za našu povinnosť podporovať našich zákazníkov v tom, aby sa pomocou Ctrack tiež stávali súčasťou digitálneho sveta. Bolo pre nás preto celkom jednoznačné, že sa prostredníctvom rozhrania spojíme s TimoCom, aby sme našim spoločným zákazníkom ponúkli ďalšiu výhodu“, objasňuje Maria Johanning, konateľka spoločnosti Ctrack Deutschland GmbH.

Prepojenie predstavuje pridanú hodnotu

Vďaka integrovanému riešeniu sledovania vozidiel sa spájajú všetky bežné telematické systémy na jednej dopravnej platforme. To zákazníkom umožňuje sledovať rôznych poskytovateľov telematiky na jednom mieste bez toho, že by museli preklikávať medzi rôznymi aplikáciami. Všetky relevantné údaje o polohe sú zobrazené prehľadne a na jednom mieste, čo je pohodlné najmä pri spolupráci so subdodávateľmi. Možnosť kedykoľvek zistiť polohu vozidla navyše zabezpečuje vysokú mieru bezpečnosti počas celého procesu realizácie prepravy. Vďaka tomupredstavuje skutočnú pridanú hodnotu nielen prepojenie medzi príkazcom a dopravcom, ale aj medzi Ctrack a TimoCom.

 

Viac informácií o TimoCom nájdete na www.timocom.sk.
Viac informácií o Ctrack nájdete na www.c-track.de.

Stiahnuť tlačovú správu
Hore