21.01.2014

Európsky dopravný trh vždy naporúdzi

TimoCom predstavuje rozsiahlu aktualizáciu aplikácie Dopravný barometer

(1)

Düsseldorf, 21.1.2014 – Dopravný barometer TimoCom si v podobe aplikácie pre mobilné telefóny obľúbilo množstvo používateľov. Teraz prichádza na trh jeho rozsiahla aktualizácia prinášajúca veľa nových funkcií. A nielen to – aplikácia Dopravný barometer od TimoCom je k dispozícii úplne zdarma!

 

Množstvo zdokonalení zistíte ihneď po spustení aplikácie. Príkladom sú relácie medzi jednotlivými krajinami, pre ktoré sa zobrazuje aktuálny pomer nákladov a voľných vozidiel. Práve v tomto bode sa výrazne rozšírili možnosti výberu. Zatiaľ čo predchádzajúce verzie ponúkali len zobrazenie relácie z jednej krajiny do všetkých európskych krajín, teraz si môžete nechať zobraziť všetky relácie z a do jednotlivých krajín.

 

Trend v doprave ako súčasť aplikácie
Celkom novou funkciou je história dát – aktualizovaná verzia uchováva a zobrazuje percentuálne hodnoty nákladov za predchádzajúce tri roky. Pri dojednávaní sa o cene tak môžete situáciu na trhu posudzovať nielen na základe aktuálnych trendov, ale vyhodnocovať i dlhodobé tendencie.
S Dopravným barometrom získate komplexný nástroj. Aplikácia totiž neponúka len štatistiky, dáta a grafy. V sekcii „Správy" prináša používateľom ďalšie užitočné informácie z odvetvia – kdekoľvek a kedykoľvek.

 

Neustály prehľad o situácii na trhu
Aplikácia Dopravný barometer využíva rozsiahle dáta, ktoré má TimoCom ako líder medzi európskymi burzami nákladov a voľných vozidiel neustále k dispozícii. Vyhodnocuje až 450 tisíc ponúk nákladov a voľných vozidiel od viac ako 100 tisíc používateľov a takmer v reálnom čase ich prenáša do mobilného telefónu. Z malej aplikácie sa tak stáva silný nástroj na zisťovanie tržných cien, ktorý používateľom umožňuje okamžite reagovať na ponuku a dopyt po nákladoch či voľných vozidlách.

 

Viac informácií o TimoCom a všetkých produktoch nájdete na www.timocom.sk.

Stiahnuť tlačovú správu
Hore