24.04.2019

Success Story: Raketový štart Leonetwork Kft. na juhu Budapešti

Počas ôsmich mesiacov s TIMOCOM na špici

(1)

Erkrath / Érd, 24.04.2019 - Pani Mező Tünde sa vyzná. Ako konateľka uskutočnila v máji 2018 reštrukturalizáciu maďarskej rodinnej firmy zaoberajúcej sa ekonomickým poradenstvom a s Leonetwork Kft. odvtedy stavia prevažne na vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu a prevádzku skladov.

„Som si istá, že vďaka TC Transport Order® od TIMOCOM bude e-mailová komunikácia čoskoro nadbytočná. Aplikácia je optimálna pre všetky menšie a stredné podniky“, hovorí paní Tünde.

Rok 2018 bol pre Leonetwork Kft. úspešným rokom. V období od mája do decembra firma dosiahla s 1054 prepravnými zákazkami obrat 101 miliónov HUF (približne 318 000 eur). Z tohto počtu bolo 741 prepravných zákaziek, teda približne 70 %, realizovaných prostredníctvom digitálnej správy zákaziek TC Transport Order® od TIMOCOM. „Teraz firmu rozšírim“, teší sa konateľka. Firma Leonetwork Kft. sa špecializovala na zbernú a priamu prepravu a dokládky. „Jazdíme po celej Európe.“

Sídlo firmy sa nachádza v obci Érd južne od Budapešti. Rodičia pani Tünde pôvodne založili v roku 1998 ekonomické poradenstvo. Až do ich odchodu do penzie bola táto činnosť hlavnou náplňou firmy. Dcéra však využila minulý rok na to, aby sama nastavila úplne nové kritériá.

„Prepravné zákazky možno zadávať rýchlo a jednoducho“

Aj napriek reštrukturalizácii si zákazníci nemuseli zvykať na novinky. „V odvetví pôsobím už 24 rokov. S touto skúsenosťou pracujem aj naďalej na tom, aby zákazníci mali stále prvotriedne a individuálne služby, na ktoré sú zvyknutí“, hovorí konateľka. Ich subdodávatelia sa tiež môžu spoľahnúť na digitálnu správu zákaziek v systéme od TIMOCOM. Vďaka týmto úspechom, s ktorými vstupuje do nového roku, Tünde vie, že staviť na TIMOCOM bolo to správne rozhodnutie.
„Objednávky prepravy možno zadávať rýchlo a jednoducho. Všetky dôležité informácie zapíšem do formulára, rozpošlem prepravnú objednávku priamo v systéme a dostanem automatické oznámenie, len čo ju niektorý z dodávateľov prijme. To všetko je vďaka tomuto jedinému kliknutiu navyše tiež právne záväzné.“

Aplikácia má prehľadné rozhranie a jej ovládanie je jednoduché. „Som si istá, že vďaka TC Transport Order® bude e-mailová komunikácia čoskoro nadbytočná. Pokiaľ môžem porovnávať, takto to ide skrátka rýchlejšie. A čas sú aj v doprave peniaze. Aplikácia je optimálna pre všetky menšie a stredné podniky, ktoré si k burze nákladov v rámci systému TIMOCOM nemusia kupovať žiadny ďalší program na vybavovanie zákaziek“, hovorí s istotou paní Tünde a budúcnosť vidí optimisticky. Počas ôsmich mesiacov sa jej totiž aj vďaka používaniu systému TIMOCOM podarilo svoju firmu po veľkej reštrukturalizácii posunúť smerom dopredu.

Viac informácií o Leonetwork Kft. nájdete na https://www.leonetwork.hu/.

Stiahnuť tlačovú správu
Hore