09.05.2017

TimoCom s novou aplikáciou TC Transport Order®

Dopravná platforma sa mení na transakčnú platformu

(1)

Erkrath, 9. 5. 2017 – Tajomstvo je odhalené: TimoCom rozširuje najväčšiu európsku dopravnú platformu o novú aplikáciu! Od spustenia v lete bude TC Transport Order® viac než 120.000 užívateľom TimoCom v platforme umožňovať elektronické transakcie. Týmto míľnikom TimoCom vytvára pre svojich zákazníkov zásadnú pridanú hodnotu v otázkach digitalizácie a optimalizácie procesov.

S novou aplikáciou budú obchodní partneri prvýkrát vybavovať svoje prepravné zákazky priamo v rámci platformy TimoCom, čím sa podstatne zefektívni digitálne prepojenie medzi zadávateľom a dodávateľom. „Zavedenie TC Transport Order® podstatnou mierou prispeje k digitálnemu rozvoju dopravnej platformy. Pre našich zákazníkov to znamená predovšetkým výrazný časový prínos a tiež značné úspory procesných nákladov vďaka čisto digitálnym postupom a zamedzeniu prechodov medzi rôznymi médiami“, vysvetľuje Gunnar Gburek, hovorca spoločnosti TimoCom.

Dopytovať elektronicky dopravu a spravovať centrálne objednávky
Vďaka zadaniu dopytu na dopravu do TC Transport Order® môžu zadávatelia požiadať dopravu u viacerých partnerov ‒ v reálnom čase a za aktuálne denné ceny. Potom si jednoducho vyberú z obdržaných ponúk tú najvýhodnejšiu. Potenciálni dodávatelia majú vďaka konkrétnym dopytom šancu na ďalšie zákazky. Obchod sa potom uskutoční „digitálnym podaním ruky“ v správe objednávok v TC Transport Order® v TC Transport Order®. Tam majú obaja obchodní partneri prehľad o všetkých svojich objednávkach prepravy a ich stave. Môžu ich pre vlastnú organizáciu kedykoľvek centrálne spravovať v platforme TimoCom. Používatelia okrem toho budú informovaní o udalostiach, ktoré sú pre nich dôležité ‒ tiež priamo v rámci dopravnej platformy.

Od začiatku júla bude TC Transport Order® zásadne optimalizovať obchodné procesy medzi dopravcami, špeditérmi a zasielateľmi a prinesie tak nový čerstvý vietor do každodennej práce s dopravnou platformou TimoCom.

Stiahnuť tlačovú správu
Hore