Prehľad všetkých noviniek

Aktuálne tlačové správy

Riadenie kvality v prepravných procesoch ‒ digitálna ruka otáča regulátorom kvality
21.09.2020

Aké dôležité je riadenie kvality pre podniky? Rozhodujúce sú tieto faktory.

Hlavne v logistike je čoraz ťažšie odlíšiť sa od konkurencie. Ak integrujete riadenie kvality do firemných procesov a procesov v preprave, potom si udržíte vlastnú konkurencieschopnosť.

čítať ďalej >
Dal Ferro úspešne pokračovala v práci aj počas korony
17.09.2020

Ako talianska špedícia Dal Ferro úspešne zvládla koronavírusovú krízu

Koronavírusová pandémia mala závažný dosah na taliansku ekonomiku, teda aj na odvetvie dopravy a logistiky. Talianskej dopravnej firme Dal Ferro sa však aj napriek mnohým problémom darilo vďaka vlastnej kreativite a s pomocou TIMOCOM ďalej úspešne pokračovať v práci. A vyriešiť mnoho každodenných výziev.

čítať ďalej >
Účtovník hradí neuhradené faktúry.
15.09.2020

Čo robiť v prípade neuhradených faktúr?

Objednávka je vyexpedovaná  a faktúra vystavená. Platba na účte však chýba a vy čakáte na svoje peniaze?

V záujme urýchlenia platobného styku prijala EÚ v roku 2011 príslušnú smernicu. V rámci celej Európy upravuje, čo musí platiť v každom štáte EÚ v okamihu, keď dôjde k meškaniu platby.

Tu sa dozviete, čo môžete robiť v prípade neuhradenia platby, kedy by ste sa mali obrátiť na inkasnú kanceláriu a kto hradí inkasné poplatky.

čítať ďalej >

Aktuálne správy z odboru

17.03.2020

„Naša flexibilita sa teraz stáva dôležitým faktorom bezpečnosti“

Erkrath, 16. 03. 2020 – Šírenie koronavírusu sa stáva záťažovým testom, ktorý má dosah aj na oblasť logistiky. TIMOCOM včas prijal nevyhnutné opatrenia, ktoré slúžia na ochranu zdravia zamestnankýň a zamestnancov spoločnosti a na zaistenie prevádzkyschopnosti. To znamená, že TIMOCOM vyvíja maximálne úsilie, aby zabezpečil stabilitu a činnosť ak samotnej spoločnosti, tak aj činnosť systému pre inteligentnú logistiku vrátane burzy nákladov.

čítať ďalej >
04.03.2020

Koronavírus: Ako postupovať pri prepravných objednávkach z/do Talianska?

Erkrath, 27. 2. 2020 – Koronavírus už prenikol aj do Európy. Nárast nákazy vírusom SARS-CoV-2 /COVID19 je v súčasnosti zaznamenaný najmä v Taliansku. Na čo by mali dbať zasielatelia, špeditéri a dopravcovia pri prepravných objednávkach z/do postihnutých regiónov a ako najlepšie postupovať, sa dozviete tu*.

čítať ďalej >
28.11.2019

Keď sa v sklade schováva nielen tovar, ale aj zisk.

S koncom Vianoc sa rozbiehol nový obchodný kolotoč – smer Veľká noc. Vyťaženie skladov čoskoro dosiahne svoje maximum a voľných skladovacích plôch bude nedostatok. Z krátkodobej a strednodobej perspektívy sú skladové plochy zdanlivo takmer nedostupné. Okrem toho môže byť vyhľadávanie vhodných poskytovateľov enormne zdĺhavé a čas sú peniaze. Nebola by užitočná aplikácia, ktorá by jednoducho spojila skladové a logistické plochy s potenciálnymi odberateľmi? Kliknutím myšou?

čítať ďalej >

Médiá

Mediatéka TIMOCOM je vám k dispozícii na vizuálnu podporu textov. Do 6 kategórií „Firemné tlačoviny" (Business materials), „Grafiky" (Imagery), „Propagačné písomnosti" (Brochures), „Logo" (Logos), „Fotogaléria" (Picture gallery) a „Systém/služby" (System/Services) sme pre vás prichystali obrázky a dokumenty na stiahnutie. Ďalšie možnosti filtrovania, napr. podľa jazyka, vám umožňujú intuitívne ovládanie našej mediatéky.

Otvoriť mediatéku

Kontakt pre tlač

TIMOCOM GmbH
Kontakt pre tlač
Timocom Platz 1
DE-40699 Erkrath

+420 412 430 430

+420 412 430 431

presse@timocom.com

hore

Súhlasím s používaním cookies na tejto stránke na zobrazenie cieleného obsahu, reklamy a na účely analýzy. Viac informácií