01.09.2014

Istá budúcnosť: Svet TimoCom je teraz dostupný i prostredníctvom mobilných zariadení

Prevádzkovateľ burzy nákladov umožňuje pohodlné spracovanie prepravných zákaziek

(1)

Düsseldorf / Hannover, 1.9.2014. „Hýbeme budúcnosťou“, tak znie heslo tohoročného veľtrhu IAA Úžitkové vozidlá 2014, ktorý sa koná od 25. septembra do 2. októbra 2014 v nemeckom Hannoveri. I v tomto roku sa najvýznamnejší svetový veľtrh mobility, dopravy a logistiky zameria na novinky z odvetvia. Preto tu  pochopiteľne nemôže chýbať ani prevádzkovateľ európskeho lídra medzi burzami nákladov, spoločnosť TimoCom Soft- und Hardware GmbH, ktorá má pre svojich zákazníkov pripravenú ďalšiu premiéru. Tento poskytovateľ služieb v Hannoveri exkluzívne predstaví mobilný prístup na všetky platformy TimoCom, a to s najvyššími bezpečnostnými štandardmi.

 

Mobilný prístup zvyšuje šance na úspech

Pri vývoji mobilnej verzie boli prioritou predovšetkým každodenné nároky na modernú logistiku. V súčasnosti je v tomto odvetví kľúčová predovšetkým schopnosť rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny. „S mobilným prístupom sme posilnili dostupnosť širokej škály našich produktov – pre nás je to logický krok smerom k mobilnej budúcnosti,“ hovorí zástupca spoločnosti TimoCom Marcel Frings. Na veľtrhu IAA 2014 budú môcť disponenti, dopravcovia a podnikatelia z priemyslu a obchodu konečne sami zažiť mobilný prístup do sveta TimoCom. Výhody sa ponúkajú – s inteligentným telefónom či tabletom sa prostredníctvom aplikácií dopravného barometra prihlásia do svojho účtu v TimoCom skutočne kedykoľvek a odkiaľkoľvek. 

 

TimoCom s trojnásobným zabezpečením

A to stále nie je všetko, inovácia mobilnej verzie ide ešte oveľa ďalej.  „Odbavovanie prepravných zákaziek musí byť čo najbezpečnejšie, preto sme pracovali na tom, aby sme i v prípade mobilného používania našich produktov zaistili vysoké bezpečnostné štandardy. Pozreli sme sa preto na bežné mobilné verzie a bezpečnostné mechanizmy a dôkladne ich preverili,“ hovorí Frings. Výsledkom je zabezpečený prístup cez aplikáciu dopravného barometra, ktorý TimoCom oficiálne predstaví na tlačovej konferencii „Mobilný prístup? Ale bezpečne!“ pred začatím veľtrhu IAA Úžitkové vozidlá 2014. Táto konferencia sa koná v utorok 23. septembra 2014, od 11:45 hodín, v sále 17 v Convention Center Hannover. Od 25. septembra si potom všetci návštevníci veľtrhu budú môcť urobiť vlastnú predstavu o tom, ako možno s pomocou inteligentných telefónov a tabletov zefektívniť každodennú prácu v logistike. Osobne si zavedené programy na koncových mobilných zariadeniach vyskúšajú v stánku C 19 v hale 13, zároveň pre nich budú k dispozícii naši zamestnanci. Či už je to burza nákladov TC Truck&Cargo®, výberové konania na prepravy v TC eBid®, plánovač trás s funkciu sledovania vozidiel TC eMap® alebo všetky ostatné obchodné riešenia od TimoCom – mobilný prístup na všetky platformy v budúcnosti bezpečne zaručí, že firmy budú kedykoľvek naplno k dispozícii.

 

Viac informácií o TimoCom nájdete na www.timocom.sk.

Stiahnuť tlačovú správu
Hore