15.04.2015

Čísla povedia viac ako tisícky slov

Na veľtrhu transport logistic 2015 predstaví TimoCom kvalitné IT riešenie

(3)

Erkrath, 15.4.2015 – Hlavnými prioritami firmy TimoCom sú už osemnásť rokov kvalita a kvantita. Dokladá to napokon technický i podnikateľský vzostup tohto poskytovateľa IT služieb – softvérová firma s najväčšou európskou dopravnou platformou a súvisiacimi produktmi a službami sa v priebehu niekoľkých posledných rokov etablovala ako líder európskeho trhu.

Rozhodujúci podiel na jej úspechu má dozaista aj 100 000 používateľov, ktorí denne pracujú s viac ako 450 000 ponúk nákladov a voľných vozidiel. Návštevníci tohoročného veľtrhu transport logistic v Mníchove sa môžu opäť presvedčiť o tom, aké dôležité sú tieto riešenia pre podnikateľský úspech.

Svoje špičkové produkty predstaví spoločnosť TimoCom od 5. do 8. mája 2015 všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľajú na doprave. TC Truck&Cargo®, TC eBid®, burzu skladových priestorov i TC eMap® bude možné testovať na rôznych pracoviskách, navyše sú pripravení noví poskytovatelia telematiky, prémiové IT riešenia, funkcie a služby „made in Germany“. Marcel Frings, zástupca spoločnosti TimoCom, je presvedčený, že návšteva najväčšieho veľtrhu v odvetví sa v tomto roku skutočne oplatí: „Ponúkame novú paletu produktov, ktorá je svojou aktuálnosťou i svojim rozsahom a dosahom neprekonateľná. TimoCom je v rámci celej Európy synonymom bezpečnosti a efektivity, a to pochopiteľne chceme ukázať návštevníkom veľtrhu priamo na mieste pomocou presvedčivých informácií.“

Pre profesionálov v doprave je tak návšteva stánku 317/418 v hale A5 nevyhnutná. Špeditérov a dopravcov, ale aj výrobné a obchodné firmy či poskytovateľov dopravných a logistických služieb, ktorí majú záujem o zákazky – tých všetkých srdečne pozývame, aby sa na vlastné oči presvedčili, že produkty TimoCom sú stávkou na istotu.

 

Viac informácií nájdete na www.timocom.sk.

Stiahnuť tlačovú správu
Hore