23.10.2019

Nová pobočka vo Vroclave: TIMOCOM si upevňuje medzinárodný charakter a strategicky posilňuje svoje zastúpenie v Poľsku

TIMOCOM posilňuje svoje medzinárodné postavenie

TIMOCOM-Wroclaw-Breslau

Erkrath/Vroclav, 23.10.2019 - IT a dátový špecialista TIMOCOM z Erkrathu v Nemecku rozširuje svoje medzinárodné zastúpenie. Firma posilňuje svoju prítomnosť na poľskom trhu o ďalšiu pobočku vo Vroclave. Toto nové strategické rozhodnutie a s tým spojené posilňovanie aktivít firmy v Poľsku prinesie výhody jednak dopravcom a špedíciám, jednak aj zákazníkom z oblasti priemyslu a obchodu.

„Poľsko je pre nás dôležitým trhom pre digitálnu transformáciu logistiky v Európe vďaka veľkému počtu dopravcov a poskytovaných prepravných kapacít. Preto sme vybudovali novú centrálnu pobočku vo Vroclave“, hovorí Tim Thiermann, konateľ spoločnosti TIMOCOM.

zdieľať na:

Nová centrálna pobočka vo Vroclave

„Poľsko je pre nás dôležitým trhom pre digitálnu transformáciu logistiky v Európe vďaka veľkému počtu dopravcov a poskytovaných prepravných kapacít. Preto sme vybudovali novú centrálnu pobočku vo Vroclave“, hovorí Tim Thiermann, konateľ spoločnosti TIMOCOM. „Naším strategickým cieľom je presvedčiť ešte viac zákazníkov o našich aplikáciách, o pridaných hodnotách vychádzajúcich z nášho pôsobenia v oblasti rozhrania a získať ich pre náš Smart Logistics System.“ Prostredníctvom systému pre inteligentnú logistiku od TIMOCOM je prepojených už viac ako 43.000 firiem, ktoré tu denne ponúkajú až 750.000 medzinárodných ponúk prepráv a voľných vozidiel.

  

TIMOCOM optimalizuje firemnú štruktúru v Poľsku - chce byť bližšie k svojim zákazníkom

Z novej, modernej pobočky vo Vroclave sa budú zamestnanci celoeurópskeho poskytovateľa IT riešenia pre logistiku môcť venovať poľskému trhu v oveľa väčšej miere. Doterajšia pobočka v Pile bude integrovaná do novej štruktúry a vďaka pobočke vo Vroclave bude prítomnosť firmy na poľskom trhu masívne posilnená. „V Poľsku máme dobrý a angažovaný tím, s ktorým chceme aj v budúcnosti posilňovať digitalizáciu logistiky v Európe a starať sa o našich poľských zákazníkov“, hovorí Tim Thiermann. „Náš tím budeme naďalej rozširovať a hľadáme motivovaných zamestnancov, ktorí na pobočke vo Vroclave ponúknu našim zákazníkom ešte kvalitnejší servis.“ Aktuálne pracuje pre TIMOCOM v Poľsku približne 50 zamestnancov. IT firma plánuje, že do roku 2021 posilní tím až na 115 kolegýň a kolegov a bude investovať ďalších cca 10 mil. eur. Spoločne so svojimi zákazníkmi pracuje TIMOCOM od roku 1997 na tom, aby naďalej rozvíjal predstavu sveta bez logistických výzev - a to v rámci celej Európy aj za jej hranicami.
Picture source: dudlajzov – stock-adobe

Stiahnuť tlačovú správu
Hore