04.07.2016

Platforma výberových konaní od TimoCom obhájila značku kvality od BME

Dlhodobé zákazky na prepravu získali vyznamenanie

(4)

Erkrath, 04.07.2016 – Platforma výberových konaní na prepravné zákazky od TimoCom bola 24. júna tohto roku opäť ocenená značkou kvality „Frachteneinkauf“ (Nákup prepráv) od BMEnet GmbH, spoločnosti Spolkového zväzu materiálového hospodárstva, nákupu a logistiky (Bundesverband Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik e.V.). Táto online funkcia pre výberové konania už po štvrtý raz s úspechom absolvovala kontrolu kvality tohto odvetvového združenia. Spoločnosť TimoCom Soft- und Hardware GmbH tak aj naďalej zostáva certifikovanou firmou v oblasti „Softvér a platformy“ a je preto zárukou kvality dopravnej platformy.

Pravidelné výberové konania na zákazky a ich pridaná hodnota

V rámci dopravnej platformy TimoCom prideľujú zasielateľské firmy a špeditéri dlhodobé zákazky na prepravu nákladov dopravcom z celej Európy. Pritom majú prístup k logistickej sieti viac ako 36.000 preverených firiem. Vďaka pravidelným prepravným zákazkám majú zákazníci TimoCom šancu na nové obchodné možnosti, viac istoty pri plánovaní a efektívne vyťaženie vozidlového parku. Okrem toho táto funkcia slúži ako užitočný nástroj na zistenie cien na trhu a vlastné analýzy. Pevné zákazky prispievajú k lepšej hospodárnosti a efektivite v oblasti dopravy. 

Značka kvality BMEnet ako doklad kontrolovaných štandardov kvality

Po úspešnom absolvovaní kontroly kvality udeľuje spoločnosť BMEnet GmbH značku kvality integratívnym softvérovým riešeniam a platformám, ktoré prispievajú k optimalizácii nákupu a logistiky. Kontrola je založená na štandardizovanom a objektívnom katalógu kritérií so zreteľne definovanými požiadavkami. Vďaka úspešnej certifikácii prispieva značka kvality k transparentnosti trhu a posilňuje dôveru pri výbere výrobcu softvéru.
Používatelia získajú istotu, že si kupujú softvér s preverenými štandardmi kvality. Ocenení poskytovatelia naopak môžu svojim zákazníkom preukázať kvalitu svojich produktov.

 

Viac informácií o TimoCom a BMEnet nájdete na www.timocom.sk a www.bme.de.

Stiahnuť tlačovú správu
Hore