12.09.2016

TimoCom integruje 200. poskytovateľa telematiky

Riešenie sledovania vozidiel na dopravnej platforme sa trvalo rozvíja

(3)

Erkrath, 12.09.2016 – Tri roky po rozšírení plánovania trás a kalkulácie výdavkov v aplikácii  na sledovanie vozidiel zapojil TimoCom do tejto aplikácie 200. poskytovateľa telematických služieb - firmu Webbase. Poskytovateľ IT riešenia tak urobil ďalší veľký krok smerom k svojmu cieľu, ktorým je ponúknuť všetkým európskym zákazníkom možnosť plošne sledovať stav svojich vozidiel v rámci dopravnej platformy a odovzdať tieto informácie rýchlo a jednoducho zadávateľovi.

Stále rozširovanie funkcie sledovania

Veľký počet zákazníkov TimoCom už aplikáciu na sledovanie vozidiel používa na to, aby svojim zadávateľom poskytli väčší prehľad o pohybe nákladného vozidla a naloženého tovaru. Vďaka tejto možnosti pominula nevyhnutnosť stále sa telefonicky informovať o aktuálnej polohe vozidla.

Rovnako, ako sledovanie vozidiel od TimoCom, sa bude v nasledujúcich rokoch stále rozširovať aj celá ponuka najväčšej európskej dopravnej platformy.

„Okrem nášho adresára firiem a aplikácie Messenger je Tracking ďalšou možnosťou, ako sa v rámci dopravnej platformy naďalej prepojovať a spriehľadňovať celý logistický reťazec“, hovorí zástupca firmy TimoCom Marcel Frings. „V časoch Priemyslu 4.0 je našou najväčšou snahou podporovať digitalizáciu a uvádzať do života perspektívne projekty v prospech našich zákazníkov. Ďalšou zaujímavou možnosťou je napríklad poskytnúť zákazníkovi telematické údaje z rôznych systémov v jeho preferovanej aplikácii.“

Základ pre túto možnosť už TimoCom úspešne vytvoril vďaka svojej širokej palete aplikácií a stále rastúcemu zoznamu integrovaných poskytovateľov telematiky.

 

Viac informácií o TimoCom nájdete na www.timocom.sk.

Stiahnuť tlačovú správu
Hore