09.04.2013

TimoCom rozširuje TC eMap® o funkciu sledovania vozidiel

Rovnaký názov, celkom nový obsah

(3)

Düsseldorf, 2013-04-08. Firma TimoCom Soft- und Hardware GmbH prichádza s ďalšou novinkou. Na konci minulého roku uviedol prevádzkovateľ lídra medzi európskymi burzami nákladov a voľných vozidiel TC Truck&Cargo® na trh burzu skladových priestorov, ktorá bola už od svojho vzniku najväčšia v Európe. V júni tohto roku zverejní TimoCom ďalšiu inováciu. Firma úplne prepracovala svoj plánovač trás a kalkulačný modul TC eMap® a rozšírila ho o funkciu sledovania vozidiel.

Ide o zdanlivo malé rozšírenie, ktoré sa však pri bližšom skúmaní stáva senzáciou! Po prvý raz sa v TC eMap® zobrazia na neutrálnej platforme dáta rôznych, za normálnych okolností nekompatibilných telematických systémov. Zákazníci TimoCom tak budú môcť v budúcnosti prehľadne sledovať svoje vlastné, ale i cudzie vozidlá. Zatiaľ čo skôr museli preklikávať medzi niekoľkými portálmi a aplikáciami, dnes sú najdôležitejší európski poskytovatelia služieb v oblasti telematiky prehľadne zlúčení v jednej aplikácii. Vďaka tomu sa stane minulosťou i následné náročné a zdĺhavé telefonovanie.

Komplexné riešenie pre oblasť dopravy
S novým TC eMap® sa TimoCom definitívne stáva „komplexným“ poskytovateľom. So svojimi tromi online platformami určenými na jednorazové prepravy, zmluvné prepravy a skladové priestory všetkého druhu pokrýva táto düsseldorfská firma kompletné potreby pre podnikanie v oblasti dopravy. Okrem novej funkcie sledovania vozidiel sú v TC eMap® zdokonalené i známe možnosti kalkulácie nákladov a plánovania trás. Súhrn týchto riešení hovorí celkom zreteľne – ak chcete byť v oblasti dopravy a logistiky efektívni a šetriť čas i náklady, nepotrebujete nič iné než TimoCom.

Stiahnuť tlačovú správu
Hore