22.08.2018

Veľtrh IAA Nutzfahrzeuge: TIMOCOM predstaví novú stratégiu a identitu značky

Nové IT riešenia pre vyššiu bezpečnosť a prepojenie dopravného reťazca

(2)

Erkrath/Hannover, 22.08.2018 – Spoločnosť TIMOCOM, popredný európsky IT špecialista v oblasti logistiky, sa predstaví na veľtrhu IAA Nutzfahrzeuge 2018 v Hannoveri (20.-27.09.) so zásadne zmenenou firemnou identitou a novými IT riešeniami. To umožní používateľom lepšiu viditeľnosť a prepojenie v rámci celého dopravného reťazca.

„Poskytujeme pomoc a podporu firmám, ktoré chcú s TIMOCOM využívať digitalizáciu inteligentne, jednoducho a bezpečne“, vysvetľuje Gburek.

Digitálna transformácia ako nová rutina
„Virtuálne riešenia sa už dávno stali motorom sveta dopravy“, hovorí Gunnar Gburek (TIMOCOM Company Spokesman) pred konaním najvýznamnejšieho veľtrhu v oblasti mobility, dopravy a logistiky. Podľa Gbureka je dnes už množstvo krokov v logistickom procesnom reťazci digitalizovaných – od nadviazania obchodného kontaktu až po vystavenie dodacieho listu. „Teraz sa zaoberáme ďalším vývojovým stupňom a nastavujeme míľniky všedného dňa v logistike budúcnosti, kde digitálna transformácia už nebude novým projektom, ale každodennou rutinou“, hovorí Gburek.
Viac ako dve desaťročia po založení IT firmy z Erkratha, ktorá sa stala známou vďaka svojej burze nákladov, z TIMOCOM postupne vznikol systémový poskytovateľ digitálneho riadenia a realizácie prepráv v nákladnej cestnej doprave. „Poskytujeme pomoc a podporu firmám, ktoré chcú s TIMOCOM využívať digitalizáciu inteligentne, jednoducho a bezpečne“, vysvetľuje Gburek.


Inovatívne prepájanie dátových a prepravných prúdov
Vďaka až 750.000 medzinárodných ponúk prepráv a voľných vozidiel denne a viac ako 100.000 sledovateľných nákladných vozidiel ponúka TIMOCOM nielen prístup do najväčšej dopravnej burzy v celej Európe, ale aj výhody prepojenia v rámci jedinečnej logistickej komunity.
Na veľtrhu IAA (hala 13/stánok C29) budú mať premiéru inovatívne logistické aplikácie a vylepšené riešenia, pomocou ktorých možno novým spôsobom prepojiť reálne a virtuálne svety prostredníctvom dátových a prepravných tokov. TIMOCOM v Hannoveri úplne po prvý raz predstaví verejnosti firemné logo a celkovú firemnú identitu v novom dizajne.


Upozornenie pre redakcie:
• Medzinárodná tlačová konferencia, týkajúca sa premiéry nového dizajnu TIMOCOM a IT inovácií pre svet dopravy, sa uskutoční počas tlačového dňa na IAA, dňa 19.09., o 16.00 hod., v sále 15/16 v Convention Center (so simultánnym tlmočením do angličtiny).

Stiahnuť tlačovú správu
Hore