MEM BAU Srl.

Spolocnost MEM BAU Srl. bola založená v roku 2005 ako rodinná firma. Dnes je už jedným z najdôležitejších aktérov na rumunskom trhu. Ako znackový predajca velkých výrobcov stavebnín ponúka viac ako 10.000 druhov tovaru.

V roku 2013 uviedla firma do života novú divíziu – MEM BAU Express, ktorá je vdaka svojmu vynikajúcemu tímu odborníkov velmi dynamicky sa rozvíjajúcou špedicnou firmou. Hlavnou náplnou cinnosti je zahranicná a domáca špedícia, kvalita a vysoký výkon ktorej je garantovaný neustále rozširovanou vlastnou flotilou vozidiel.

Manažérky logistiky Kitti Hatvani sme sa spýtali na našu službu Medzinárodné inkaso TIMOCOM.

TC: Ako dlho už využívate našu inkasnú službu?

HK: O inkasnej službe sme sa dozvedeli už v roku 2013 pri uzatvorení zmluvy. Po pol roku sme sa na inkasné oddelenie TIMOCOM obrátili s konkrétnym prípadom a výsledkom bolo úspešné vymáhanie nedoplatku. Existuje viac firiem, z ktorých možno peniaze za prepravu vymôct iba týmto spôsobom, my s nimi ale napriek tomu spolupracujeme, pretože vieme, že svoje záväzky v každom prípade zaplatia.

TC: Môžete nám povedat o velkých prípadoch, alebo máte priamo nejaký konkrétny úspešný prípad?

HK: Pre nás je každá pohladávka, ktorú vymôžeme s pomocou medzinárodnej inkasnej služby úspechom. Vyzdvihnút by som chcela jeden prípad, ktorý môžem uviest ako ciastkový úspech, pretože zmluva s príslušným partnerom bola vypovedaná ešte pred získaním celej pohladávky, napriek tomu sa nám v priebehu 2 mesiacov s vašou pomocou podarilo získat 65 % celej sumy, teda viac ako 6.000 eur.

TC: Aké skúsenosti máte s našou službou?

HK: Objednávka prepravy, za ktorú nám potom nezaplatia, je bezcenná. Preto je velmi dôležité, že nami používaný systém má oddelenie, ktoré vymáhanie nezaplatených súm ulahcuje. Naša firma je so službou Medzinárodné inkaso TIMOCOM velmi spokojná a zákazníkom TIMOCOM ju môžem len odporucit! Dáva firmám urcitý pocit istoty. Firmy vedia, že sú v dobrých rukách.

Hore