TIMOCOM Marketplace pre dopravcu

Čo TIMOCOM ponúka dopravným firmám?

Chcete sa vyhnúť jazdám naprázdno, nájsť prepravné zákazky a nových zákazníkov a maximálne vyťažovať váš vozový park? Jednoducho a ľahko sa pripojte k nášmu digitálnemu Marketplace. Presvedčte sa sami, ako môžete s našou burzou nákladov každý deň získať prístup k viac ako 1 miliónom ponúk prepráv a voľných vozidiel a nájsť obchodných partnerov. A to všetko bez ďalších nákladných IT systémov. Zároveň môžete až o 30 % zvýšiť využitie kapacity svojich nákladných vozidiel a znížiť emisie CO₂ až o 20 % na kilometer. 

  • Veľká, overená sieť 
  • Lepšie využitie kapacity a pevné zákazky 
  • Viac ako 55.000 spoľahlivých partnerov 

Toto sú najväčšie výhody TIMOCOM pre vašu dopravnú firmu

Efektívne vyťažovanie

Vždy nájdite vhodný dodatočný náklad alebo novú prepravu na spiatočnú cestu a vždy maximálne využívajte svoje nákladné vozidlá. Najmä v čase nedostatku vodičov nákladných vozidiel ste vy a vaše voľné vozidlá žiadanejší ako kedykoľvek predtým.

Rýchla platba

Dostávajte na požiadanie platby, kedykoľvek si ich zaslúžite: rýchlo po vykonanej ceste. To znamená, že zostávate neustále likvidní a môžete sa plne sústrediť na plnenie objednávok.

Paušálny model

Platba pevnej sumy, maximálny úžitok: U nás neexistujú žiadne skryté alebo dodatočné náklady, len úplná transparentnosť. Mesačný poplatok vám umožní prístup k širokej škále našich aplikácií a služieb, ktoré môžete využívať neobmedzene.

Jednoduché vyhľadávanie obchodných partnerov na TIMOCOM Marketplace v kruhu logistických expertov

Ste pripravení pridať sa k 55.000 spoločností, ktoré už využívajú jedno z najväčších európskych trhovísk pre nákladnú dopravu?

Náhľad ponúk v burze nákladov

Nájdite každý deň vhodné zákazky. Vyberajte až z 1 milióna ponúk prepráv a voľných vozidiel. Objavte TIMOCOM Marketplace!

Ako TIMOCOM pomáha dopravcom riešiť kľúčové výzvy

Vyhnite sa jazdám na prázdno a ľahko naplňte knihy objednávok

Vyhnite sa jazdám naprázdno a naplňte svoje knihy objednávok

 

Určenie presnej trasy do cieľa a výpočet presných nákladov

Optimalizujte svoje trasy a výdavky

Centrálna a digitálna správa objednávok prepravy

Spravujte všetky prepravné objednávky centrálne a digitálne

Ušetrite čas, náklady a stres vďaka centralizovanému zberu údajov a digitálnej správe všetkých prepravných objednávok. Komunikujte ľahko, rýchlo a v 27 jazykoch so všetkými svojimi obchodnými partnermi. Tým sa predchádza chybám a nedorozumeniam a automaticky sa optimalizujú procesy.

Priobjednajte si záruku platby

Prijatie rýchle platby

Na požiadanie si objednajte záruku platby a peniaze dostanete už krátko po vykonanej ceste. To znamená, že vždy zostanete likvidní a ušetríte cenný čas pri správe pohľadávok. Na požiadanie je možné fakturovať aj hromadné faktúry, čo ešte viac znižuje vaše pracovné zaťaženie.

Majte kedykoľvek prehľad o svojich prepravách vďaka sledovaniu vozidiel

Ponúknite svojim zákazníkom sledovanie vozidiel

Keď svojim zákazníkom sprístupníte GPS údaje vášho vozidla, budú vždy vedieť, kde sa ich tovar nachádza. To vám dáva dôveru v spoluprácu a stavia vás do pozície spoľahlivej spoločnosti. Obmedzíte tým aj obťažujúce volanie s otázkami na miesto, kde sa kamión nachádza.

Medzinárodné inkaso TIMOCOM poskytuje rýchlu podporu pri vymáhaní pohľadávok v celej Európe

Pomáhame vám s neuhradenými faktúrami

Už viac ako 55.000 zákazníkov v medzinárodnej sieti dôveruje TIMOCOM

Timo Keunecke, zakladateľ spoločnosti Keunecke Transporte GmbH

„Keďže úroda kukurice sa často mení v závislosti od počasia, naše nákladné vozidlá sú niekedy prázdne, ale vďaka spoločnosti TIMOCOM rýchlo nájdeme zákazníkov z priemyslu a obchodu a dosiahneme plné využitie kapacity.“ 

Timo Keunecke, zakladateľ spoločnosti Keunecke Transporte GmbH

Ponuka TIMOCOM Marketplace

Ponuka TIMOCOM pre dopravcov

  • Viac ako 55.000 overených spoločností
  • Viac ako 174 miliónov ponúk prepravy a voľných vozidiel ročne
  • Celoeurópska sieť
  • Rýchla platba
  • Model s pevnou paušálnou sadzbou

Často kladené otázky

Mesačný paušál za používanie TIMOCOM Marketplace závisí od počtu používateľov, minimálneho zmluvného obdobia a platobného cyklu. Zostavte si pre vašu spoločnosť tú správnu ponuku v našom obchode a optimalizujte svoje prepravné a logistické procesy ešte dnes.

TIMOCOM je neutrálny poskytovateľ digitálneho Marketplace, na ktorom ponúka prepravy a voľné vozidlá viac ako 156.000 medzinárodných používateľov. TIMOCOM sám nesprostredkúva zákazky, ale poskytuje platformu - Road Freight Marketplace.

Všetci používatelia TIMOCOM musia poistiť svoju prepravu, aby mohli využívať trhovisko. Pre tých, ktorí ešte nemajú poistenie uzatvorené, je to teraz mimoriadne jednoduché: Poistenie prepravy tovaru možno pridať ku každej zadanej preprave v rámci burzy nákladov jedným kliknutím. Potrebné údaje sa prenášajú priamo z ponuky prepravy. Na tento účel TIMOCOM spolupracuje s poisťovňou SCHUNCK GROUP.

Medzinárodné inkaso TIMOCOM je váš efektívny partner na spravovanie pohľadávok. Pomáhame vám v 27 jazykoch. Vo všeobecnosti naši zákazníci zriedkakedy meškajú s platbou, pretože u každého nového aj existujúceho zákazníka vykonávame spätnú kontrolu. Ak aj napriek tomu dôjde k oneskoreniu platby, môžete sa spoľahnúť na kompetentnú a spoľahlivú pomoc nášho tímu inkasných služieb. Vaše záležitosti vybavíme rýchlo, výhodne a mimosúdne tak, aby ste sa s nezaplatenou pohľadávkou nemuseli obracať na súd. Férovosť a poctivosť prispievajú k tomu, aby vaše obchodné vzťahy príliš neutrpeli. Objednávky môžete jednoducho a pohodlne zadávať online.

Platobné podmienky si dojednávajú samotné spoločnosti. Ešte pred prijatím objednávky sa môžete rozhodnúť, či chcete využiť platobnú službu JITpay TM, ktorá je už v niektorých krajinách k dispozícii. Máte tak možnosť zabezpečiť si objednávky z týchto krajín a už krátko po vykonanej preprave obdržíte peniaze.

Hore